«Циферблат» «Диско-Фанко Терапія»: диско-фанко терапевти, ода гурту 5 Vymir та оманлива легкість

Опубликовано 14 февраля 2023 г.

Нова пісня одного з найцікавіших сучасниї українських гуртів — «Циферблат», авторів різних за настроєм робіт «Земля», «Для чого ти прийшла».


Все починається прямолінійно та розслаблено, як чергова вечірня вилазка до бару. Водночас ретро-мотиви натякають на вже майже ностальгію по легкості життя, що рятувала тіло і розум від тиску мегаполісу невтілених мрій.

«Диско-Фанко Терапія» — це три хвилини концентрованого флешфорварду в часи розслабленості, комфорту і нереалістично добрих вечірок, атмосфера яких цілує тебе в щоку з попередньої згоди… Щедро насичена музикою музика і крапля теплого візуального ескапізму для самовідновлення психіки.

За візуальну передачу настрою треку та насичення додатковими сенсами взялася режисерка кліпу Юлія Литиньска:

«Коли я вперше почула трек, подумала: «даа, ця світла музика без віку». Мені сподобалися магічні деталі у тексті пісні змішані з реальністю. І я представила як було б круто провести невеличкий конкурс для різних персонажів разом із гуртом. Щоб усі повеселилися, а наприкінці кожен отримав би приз. Ми зараз додаємо більше уваги до деталей, створюємо події з повсякденних дій і це виглядає для мене якось трепетно.

У кліпах не часто приділяється багато часу другорядним персонажам, і мені було цікаво потримати камеру на них трохи довше. Взагалі дивлюся на цей кліп як на відеозвіт після зміни у позавіковому літньому таборі.

Дуже хочеться обійняти всіх людей, кожному та кожній приділити увагу, подарувати подарунок за важку роботу.  Це загалом поширюється і на неймовірну крю групу, які вписалися у кліп».

Оманливою легкістю і позитивом “Диско-Фанко Терапія” відверто затягує нас в альбом «Перетворення», який обіцяє здивувати метаморфозами. Альбом побаче світ вже на весні цього року, а концерт-презентація в Києві відбудеться 22 квітня в клубі Bel étage.

Робота над альбомом проходила на столичній студії REVETSound. Звукорежисер, саунд-продюсер: Сергій «KNOB» Любинський. Саунд-продюсер, аранжування: Гліб Проців.

Обкладинка синглу: Тетяна Ямщікова

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев