5 фактів про новий кліп Джамали «Solo»

Опубликовано 22 мая 2019 г.

Справжня Джамала, імпровізації та складнощі на знімальному майданчику. 


1. Автор кліпу

Режисером кліпу «Solo» виступила Анна Бурячкова, яка знімала кліп Джамали «The Great Pretender, а також відео командам «Океан Ельзи», Pianoбой, «Друга ріка», BRUTTO та інших.


2. Місце зйомки

Зйомки кліпу проходили в маєтку графині Наталії Уварової, наймолодшої доньки столичного підприємця Федора Терещенка.


3. Справжня Джамала

Анна Бурячкова:

«Мені хотілося в цьому відео показати Джамалу справжньою, такою, яка вона є — прекрасною і дивовижною, сфокусуватися тільки на ній і відкрити її внутрішній світ. Простір, в якому відбувається дія кліпу, символізує кришталеві замки, які ми будуємо, щоб відгородитися від решти світу. Нам здається, що всередині замку ми можемо бути собою і не боятися оцінок і реакцій інших людей. Ось тільки замки ці тендітні й прозорі.


4. Важлива тема кліпу

Джамала: «Ідея відео дуже співзвучна темам, які я порушую в своїх піснях. Прозорий куб як символ кришталевого замку, в якому ми ховаємося від реальності й інших людей, внутрішній пошук героїні, виражений в трьох різних образах...»


5. Складнощі на знімальному майданчику

Джамала: «Зйомки були складними. Велику частину часу я перебувала в закритому скляному кубі, без доступу свіжого повітря, тому було складно не те що рухатися, але і дихати взагалі. Температура там була майже як в сауні. При цьому потрібно було співати і танцювати в досить непростій сукні і з дуже важкими прикрасами. Примітно, що в цьому відео немає постановника. Всі мої танці — це імпровізація на знімальному майданчику».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев