5 фактів про кліп-дежавю Христини Соловій на серіал «Твін Пікс»

Опубликовано 21 июня 2019 г.

Сова, лиси, споріднені душі та червона кімната «Твін Піксу».


Травень, Київ, Канада

Кліп на заголовну пісню альбому Христини Соловій «Любий друг» зняли у травні в Києві.

Відтворив атмосферу культового серіалу Девіда Лінча «Твін Пікс» режисер Юрій Радковський, а партнером Христини та головним героєм кліпу став канадський режисер, продюсер  та актор Істан Розумний.


Головне — це спорідненість душ

Юрій Радковський про кліп: «Сюжетна історія кліпу “Любий друг”  дуже проста — було одне життя,  історія дорослих вже людей, які з дитинства прожили в гармонії. Потім їх історія скінчилася й розпочалася інша —  історія наших героїв, яку зіграли Христина Соловій та Істан Розумний. Це відео про спорідненість душ — про те, що ми часто відчуваємо, але не можемо пояснити словами. Мені хотілося нагадати, щоб люди концентрувались на тому що у них всередині, в душі. Що є хтось поруч, такий  самий як ти. Що не треба боятися,  треба кайфувати, вірити й віддавати. Що віддав — то твоє, в цьому сенс життя. Це найголовніше в кліпі».


Натхнення серіалом «Твін Пікс»

Христина Соловій про ідею кліпу:  «Таємнича атмосфера “Твін Піксу” Девіда Лінча, надихнула мене ще під час створення пісні, у її звучанні і знайшла своє логічне продовження у візуалізації. Рідність душ і їх існування у різних часопросторах — тема, яка завжди мене хвилювала. Я певна, що ця історія зрезонує у багатьох душах. Ми не завжди можемо пояснити той дивний зв‘язок, який виникає між різними, на перший погляд людьми. Шукаємо цьому пояснення, аналізуємо, звертаємось до психологів і різних “відаючих”. Існують мрійники, котрі вірять, що ми проживаємо не одне життя і маємо шанс зустріти свою рідну душу».

Істан Розумний про роботу над кліпом: «Для мене було честю знятися в унікальному кліпі “Любий друг”. А особливо — мати можливість співпрацювати з яскравою й талановитою Христиною Соловій, це дало мені особливе натхнення».


Сова та лиси в кліпі

Співачка є активісткою руху захисту тварин, і задля того щоб знову привернути увагу суспільства до проблеми, залучила до зйомок довгохвосту сову на ім’я Міднайт та двох лисів — дорослого Ніксі і лисяче щеня Рудольфа.

Христина Соловій про залучених тварин до зйомки: «Приручити лиса — означає стати йому другом. Наші лиси — не актори, а звірі, врятовані з хутряної ферми. У зйомці вони були задіяні не більше години і були самими собою. Маю надію, що людям, котрі ще купують одяг з хутра, наступного разу захочеться зупинитися й врятувати від жорстокої смерті рудого друга».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев