5 фактів про кліп Христини Соловій «Про весну»

Опубликовано 15 мая 2019 г.

Весняна прем’єра від Христини Соловій.


1. Відео знімали наприкінці квітня. Ліричний задум співачки втілили на території Центрального державного архіву-музеу літератури і мистецтва України.


2. Тут жили і творили українські літератори, композитори та художники. В одному з будинків Андрій Малишко написав «Пісню про рушник» («Рідна мати моя»).


3. Христина Соловій: «Стиль інтер’єру кімнат і атмосфера періоду літературного соцреалізму нагадують мені бабусин будинок у Дрогобичі. Старенька радіола, гіпсові бюсти Тараса Шевченка і Лесі Українки, смарагдовий п’ятдесятитомник Івана Франка і друкарська машинка, а за вікном — весняні сади з квітучими плодовими деревами. Багато з цих предметів люди мого покоління пам’ятають з дитинства. Мені б хотілось, аби вони зазирнули до кімнат своєї пам’яті і пригадали ці картини, відчули атмосферу того часу. Музей Ванди Василевської, ніби переніс мене на 20 років назад. У дитинстві саме бабуся навчила мене веснянок і гаївок. Одна із яких — “Подоляночка”, що відтворюється у відео».


4. DVIZHON (режисер кліпу): «Христина Соловій  казкова героїня  нової  української музики, здається створена з чистого ефіру.  Проте з 20-річної дівчини-дитини, яку я побачив колись у кліпі “Тримай”, вона перетворилась на інтелігентну та сексуальну молоду леді, загадкову інженю. Христина створює сучасну чуттєву музику,  але міцно тримається своїх принципів та коріння,  а тексти її пісень особисто мене торкаються глибоко й чесно. Було цікаво реалізувати відеозамальовку  на тему її дитячих спогадів “Про весну”».


5. Це вже п’ята візуалізація пісень з альбому «Любий друг», раніше були опубліковані кліпи на пісні «Хто як не ти?», «Фортепіано», «Шкідлива звичка» та відео на пісню «Стежечка», яка стала офіційним саундтреком українського історичного екшену «Крути 1918». 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев