Royal Blood вперше у Києві: рок-н-рол живий

1
Опубликовано 6 августа 2019 г.

Після двох успішних альбомів та шести років гастролів по всьому світу, включаючи сольні тури та виступи на розігріві у Arctic Monkeys, Muse, Foo Fighters, Queens of the Stone Age та інших, британці Royal Blood доїхали й до України. За що чергова подяка усій команді Pop Corn CA. Звіт та фото — на Open.ua.


На розігріві виступила команда з Брайтону Demob Happy, запаливши гаражним роком нечисленну публіку, що неспішно заповнювала майданчик «Арт-заводу Платформа».

І дарма, бо хлопці роздали емоцій по повній! Бас-гітарист / вокаліст Метью Маркантоніо зовні був схожий на молодого Леммі з Mötorhead. Але це і все, що в них спільного. Та для розігріву гурт виявився те, що треба. Неможливо було принаймні не хитати головою і не тупцяти ногою в такт малому барабану.

 Якщо змішати краще з творчості Джека Вайта, The White Stripes, BRMC, QOTSA, The Kills, розбавити шаленістю Slaves, то на виході отримаємо брутальний рок-коктейль під назвою Royal Blood.

Глядачі, що складалися в основному з молоді 17-36 років, потроху збиралися і заповнювали простір від сцени до палатки звукорежисера, серед яких були помічені: Женя Галич та Денис Мизюк (O.Torvald), Олександр Люлякін («Бумбокс», Maru), Diezel (Green Grey), Вадим Колісніченко («Скрябін»), Костянтин Жуйков та Олександр Шиманський («ТНМК») та інші представники вітчизняної рок-сцени, що не тільки грають круто, а й мають смак на відвідування концертів актуальних гуртів сучасності, що не репом і попсою увірвались в чарти.

Ідеальний таймінг вже став гарною традицією на концертах компанії Pop Corn CA, та однаково приємно вражає кожного разу. Ще декілька хвилин очікування і ось на сцені з’явились лише 2 музиканти, головні герої вечора.

Голос вокаліста Майка Керра звучить в унісон з шикарним саундом, висіченим з його бас-гітари. Так-так, одна з головних фішок Royal Blood — це магічна гра на басу Керра, після якої постає лише одне питання: як йому вдається створити гітарний звук на бас-гітарі?

Окрім основних елементів барабанної установки за спиною в Бена Тетчера висів гонг. Постійно хтілося, щоб в нього щосили бемкнули, але довелося дочекатися драм-соло, після якого цей божественний звук повторювався ще декілька разів під час концерту. Хлопці легко рвали на шмаття фан-зону, змушуючи слухачів шалено стрибати та голосно скандувати назву гурту між піснями.

Вдячна публіка розгорнула англійський стяг у натовпі, хоча я впевнений, що хлопці почувалися на сцені наче вдома, не дивлячись на те, що були так далеко від нього.

Паузи посеред треку «Loose Change» та інших пісень були наче зведений спусковий гачок, що лише підливав масло в розпалене полум’я, яке, звісно, вилилося в слем під сценою.

Оцінюючи звук з різних точок локації, я не міг висловити жодної претензії до звукорежисера. Все звучало рівно, неначе зведено кращими британськими спеціалістами. Барабанщика Бена, добряче хильнувшого під час концерту, понесло до мікрофону розповідати історію про те, що після виступу в Росії їм пропонували лишитися там, але вони дуже хотіли до нас і вирвалися звідти, що дуже всіх потішило.

Фото: Facebook-сторінка організаторів Pop Corn CA

«На біс» хлопці виконали пісні «Where are you now?» та «Figure it out», чим остаточно добили змоклий та щасливий Київ. Віддача та вдячність публіки вселила надію на якомога швидше повернення гурту до України. Такі концерти безумовно підіймають планку, змушують місцевих музикантів і організаторів підвищувати рівень концертів у Києві та Україні в цілому.

Long live rock'n roll. Long live Royal Blood.

В’ячеслав Цвігуненко
Фото: Сергій Гімюш

Більше фото — у нашому альбомі на Facebook

Royal Blood у Києві. 5.08.2019, «Арт-завод Платформа». Сет-ліст:
 
1. Hook, Line & Sinker
2. Come on Over
3. You Can Be So Cruel
4. Lights Out
5. Loose Change
6. I Only Lie When I Love You
7. Boilermaker
8. Little Monster (соло на ударних)
9. How Did We Get So Dark?
10. King
11. Hole in Your Heart
12. Blood Hands
13. Ten Tonne Skeleton
14. Out of the Black
Біс:
15. Where Are You Now?
16. Figure It Out

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 1 комментарий
  • Віталій 6 августа 2019 г. 19:29
    Концерт був гарячим! Дякую!