Обережно, буде дико: Scarlxrd у Києві

Опубликовано 22 октября 2019 г.

Суцільний хаос, крики та слем. Другий виступ експериментального репера Scarlxrd у Києві. Звіт та фото на Open.ua.


Репер, який скрімить під біти і рифи. Це поєднання ще перед концертом створило передчуття, що буде щось дивне. Так і було.

Напередодні концерту про Scarlxrd я знав лише декілька фактів: колись він грав у пост-хардкор гурті, ходить в масці, досить популярний, має кліпи з десятками мільйонів переглядів на YouTube. І головне — поєднує реп з металом. Останнє зробило його популярним і цікавило мене найбільше.

Раніше я чув Scarlxrd лише в студійних записах. Відверто кажучи, я хоч і поціновувач важкої музики, мене не чіпляло те, що він робить. Проте все одно було цікаво подивитись на його шоу, побачити його фанатів і відчути енергетику Scarlxrd, про яку часто розповідають ті, хто вже побував на «лайвах» Маріуса Лістропа.

На вході до клубу висіли попередження: «Будьте обережні. На цьому концерті будуть використовувати стробоскопи та миготливе світло. Стейдждайвінг заборонений. Порушників виведуть». Можна було навіть не знати творчість Scarlxrd, але після таких застережень стало зрозуміло — буде дико.

Клуб Bel étage був повний лише наполовину. По залу ходили юнаки в масках та декілька 8-річних хлопчиків з рюкзаками. Публіка співала Гімн України, а на фоні грало Radio Submarina. Таку картину на столичних подіях я бачив вперше.

Згодом на сцені з’явився ді-джей Scarlxrd — Jacky P. Його півгодинний сет з найпопулярніших реп-бенгерів останніх років зміг непогано розкачати публіку. Під деякі пісні вже починалась штовханина.

Сам Scarlxrd вийшов на сцену на дві хвилини раніше, ніж планувалось.  

Почав репер з одного зі своїх бойовиків, хоча за гучністю і атмосферою так можна назвати усі його треки. І презентація альбому «IMMXRTALISATIXN» одразу набрала шалених обертів.

«Лайв» Scarlxrd — це суцільний хаос, крики, скажені біти, гітарні рифи та читка. Практично під час кожного треку над головами літали порожні паперові стаканчики, пляшки і футболки. Навколо відбувалося повне божевілля.

Scarlxrd ні не секунду не давав публіці відпочити. Бенгер за бенгером, короткі паузи між піснями і суцільний слем.

Репер бігав від одного кутка сцени до іншого. Періодично давав «п’ять» фанам та постійно стрибав. Також йому допомагав Jacky P, який іноді залишав свій діджейський пульт і теж загравав з публікою.

З цього і складається шоу Scarlxrd: двоє на сцені й взаємодія з усім залом. Коли кожен присутній є частиною виступу й відчуває славнозвісну енергетику Scarlxrd. Це й підкорює.

Маріус майже не спілкувався з публікою — вистачало самих пісень. Лише декілька разів він просив зробити більшим слем й питав як справи та чи знає зал цей «shit», який зараз звучатиме.

З усього виступу запам’ятались дві пісні. Перша — «Run», яка найбільше відрізняється від інших пісень Scarlxrd. У ній є затяжне гітарне інтро, яке переходить у потужну бітову партію, а сам репер лише вигукує деякі слова.

Друга — «6 FEET». Саме на цей трек найактивніше реагували прихильники, коли «Скар» запитав чи готові вони до цієї пісні.

Репер «відстрибав» майже годину і пішов зі сцени. Українці кликали британського хулігана на біс, але він не вийшов. Та все одно цих 60 хвилин вистачило, щоб публіка і артист підзарядились від один одного й пішли щасливими.

Концерт Scarlxrd — це чудова можливість вибити з себе всіх бісиків, добряче послемитись і покричати на все горло. Навіть якщо ви не фанат виконавця — це першокласна терапія.

Юрій Андріїв

Фото: Денис Качанов

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев