Гурт, що має стати народним: Adam у Києві

Опубликовано 6 ноября 2019 г.

Цікаві та хітові музики ADAM. Другий сольний концерт команди в Києві за рік. Виступ в рамках туру «#ІзіМані».

Звіт та фото на Open.ua.


За останні роки два гурт ADAM став більш-менш відомим в Україні. Пісні команди крутять на радіо, а деякі кліпи мають сотні тисяч переглядів на YouTube. Ви, скоріш за все, чули головний хіт гурту «Таку як є», який і приніс популярність тріо.

Проте перед початком концертом в Києві думки про велику популярність ADAM розвіялись. Під сценою стояли декілька дівчат, а всі інші гості вечора сиділи на підлозі або на барі. Фронтмен Михайло Клименко згодом розповів, що через щілинку з-за сцени бачили лише декількох людей, але вони все одно були готові зіграти для них.

Коли ж виступ розпочався, то ситуація змінилась. «Тисячник» Atlas був заповнений приблизно на третину.

Спочатку на сцену вийшов похмурий лідер Михайло та ударник Андрій Гриценко. Інструментальне інтро перейшло у перший хіт ADAM «Люба» й до музикантів приєдналась Олександра Норова, дружина і муза фронтмена.

На перших піснях Михайло Клименко був сконцентрований тільки на своїх інструментах, а драмер гасив по ударних. Єдине, що приковувало увагу до сцени — це Олександра зі своїми хвилястими рухами та чарівною посмішкою.

На піснях «Рвань рве» та «Дещо інше» ситуація змінилась — очільник колективу розвернувся до людей і дивився їм в очі. А потім навіть зробив розспівування із фанами.

Пізніше пролунали балади «Если не ты» і «Таку як є». Остання, звичайно ж, зібрала найбільше оплесків і смартфонів над головами.

Після цього гурт перейшов до танцювальної частини. «Вщент», «ХДБ», «Сальсу» — ці пісні розкачали зал. А перед «Хорошей дєвочкай була» на сцену вийшов гітарист Андрій Самойло, якого зайвий раз і представляти не треба.

Далі музиканти трішки знизили градус і зіграли більш спокійні пісні: «Х 5», «Тікай», а під час імпровізації презентували одну з нових композицій, яка, cудячи з повторення одного й того ж слова, називатиметься «Кохання».

Між піснями Михайло постійно дякував глядачам, декілька разів робив розспівування, а на самих піснях часто імпровізував та експериментував.

Основний сет гурт закінчив фановими треками «В липні», «Ман», «Танцюй Мила», баладами «Это я», «Т3» і діско-фанковою «Не спати». Остання запам’яталася найбільше. Крутий вайб, легкий і приємний мотив, правильне світло, яке створило атмосферу диско 80-х, загальна віддача — все це закарбувало виконання цієї пісні в пам’яті.

З таємничих причин гурт не зіграв одні з найсильніших і найемоційніших своїх пісень «Тільки мій» та «На дні».

На біс гурт виконав пісню по бажанню більшості — трек «Маруся». А другою гурт презентував фрагмент пісні, яка має таку ж назву як тур і майбутній альбом — «ІзіМані».

Концерт Adam — це приємне і лампове зібрання друзів, з якими ви зібралися послухати якісну українську музику. За півтори години гурт зіграв аж 21 пісню, і це не враховуючи усілякі імпровізації та розспівування.

Гурт виконує дуже різножанрові пісні. Вони мають спокійні балади під фортепіано або акустичну гітару і, водночас, фанк-, рок- та хіп-хоп-бойовички. Тож на концерті Adam будь-який слухач знайде щось для себе.

Після виступу в голові лунали крилаті фрази з пісень гурту: «Бля буду прорвемо», «Не хочеться додому ващє», «Не пила й не нюхала, хорошей дєвочкай була», «Бути біля тебе потреба першочергова».

Всі ці слова змушують постійно десь згадувати про Adam і наспівувати їх пісні. Прості і зрозумілі тексти, з ноткою гумору, з якісним акомпанементом просто змушені закарбовуватись у пам’яті. Тож хоч зараз тріо дивиться у щілинку і бачить лише декілька десятків людей на барі, та в скорому майбутньому ще більше українців буде співати їх пісні у компаніях та ходити на їх виступи. Чуєте, милі?

Юрій Андріїв

Фото: Іра Олейник

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев