Фотозвіт: «Гуцул-метал» від гурту KARNA у Києві

Опубликовано 14 декабря 2017 г.
Автор: Open.ua

22 пісні та тисячний «гуцул-метал».


Вчора в столичному клубі Sentrum івано-франківський рок-гурт KARNА представив новий альбом «Гуцул-метал», зібравши повну тисячну залу.

KARNА змішала прикарпатські мотиви з рок-музикою, а  карпатський аркан з сучасним слемом.

Традиційно в  середині концерту команда закликала глядачів до «метал-аркану». Під час пісні «Дідько» гітарист Влад Ярун  спустився зі сцени до публіки, зайшов у центр кола  з людей — «карпатського аркану», а в кульмінаційний момент пісні почався шалений слем. 

Влад Ярун, гітарист, засновник гурту KARNA: «Ми презентуємо “Гуцул-метал”, наш перший альбом за сім років. Ми вклались  в нього всіма своїми мізками та натхненням. Він звучить так, як ми відчуваємо — сучасний західний саунд і наші фольклорні мелодії.

На обкладинці альбому зображенний залізний дроворуб із казки про країну Оз. Цим ми хотіли показати поєднання західної культури з українською гуцульською. Так само  як наш метал-аркан — це поєднання “circle pit”, який виконують фани важкої музики на  музичних фестивалях, з українським арканом».

Концерт у Києві — другий в турі на підтримку альбому «Гуцул-метал», реліз якого відбувся в  листопаді. Перший концерт  туру музиканти зіграли у Львові, після Києва гурт відіграє в наступних міста: Черкаси, Кременчук, Харків та Полтава. Графік туру доповнюється.

Фото: Дмитро Івашков

KARNA

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев