Фотозвіт: 100 емоцій Тома Оделла

1
Опубликовано 7 февраля 2019 г.

Повернення британського сонечка Тома Оделла до України з новим альбомом «Jubilee Road». 100 кращих фото з київського концерту та пригоди нашої людини на концерті у Львові.


«Sensitive singer, songwriter», як пише про нього закордонна преса, але насправді ще той рок-стар Том Оделл повернувся до України.

За ним тут дуже сумували, тому в розкладі нового туру британця було одразу два українських міста — Київ та Львів.

В столичній «Стереоплазі» слухачі настільки розтопили серце Тома, що наступного дня у Львові він заграв абсолютно нову пісню, яку раніше не чули навіть його музиканти.

Також приємною несподіванкою було виконання «Behind the rose», яку він написав, коли йому було 19. Для українських фанів Том заграв її з соло на губній гармоніці.

Зараз абсолютно точно зрозуміло одне — Том Оделл надзвичайний професіонал та неймовірно талановитий музикант, який любить свою справу. Завжди чекаємо його в Україні, а поки давайте пригадаємо як це було в Києві 5 лютого.

Дар'я Синельнікова
Більше фото — у нашому альбомі на Facebook

P.S. від редакції. Але це ще не все, що пережила Даша, наш найдавніший друг та фотограф, під час візиту Тома Оделла до нашої країни. Продовження історії.

Tom Odell H2D

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 1 комментарий
  • Яна 11 февраля 2019 г. 13:57
    Він фантастичний

Лучшие комментарии
11.02.19 13:57
1
Яна
Він фантастичний