Fever 333 у Києві: «Ви довели, що мрії здійснюються»

Опубликовано 28 ноября 2019 г.

Перший приїзд в Україну американського хардкор-гурту Fever 333. Звіт та на Open.ua.


Якби напередодні концерту всі соцмережі не були заповнені анонсами Fever 333, перед їх виступом мені б здалося, що я прийшов на звичайний рок-гурт з США. Повний Atlas, на фоні грають старі блюзові американські пісні і всі спокійно стоять в очікуванні концерту.

Це оманливе відчуття одразу зникло, коли почалося епічне вступне інтро гурту. Перед нами були величезна біла завіса, на фоні якої можна було бачити тільки зміну кольорів і світла під біти і стрибаючі силуети.

Завіса злетіла і почалася «Made an America», один з хітів банди.

Слемери і стейджайвери не витримали і з перших секунд дали волю своїм інстинктам.

Далі одразу пролунала «Only one» і після неї почалося те, за що найбільше зачепив цей концерт. Джейсон звернувся до української публіки: «Ми приїхали сюди не для того, щоб зарядити вас енергією, а для того, щоб ви вчергове показали свою потужність. Ми тут, щоб говорити про вашу силу».

Пісні гурту Fever 333 наповнені протестом і невдоволенням. Тому їх візіт в Україну — це найточніше влучення у місце, де їх розуміють. Цей настрій і ця енергія відчувалася на кожній пісні і спічі досвідченого фронтмена.

«Люди, ви божевільні! Це ледь не вперше, коли все, що ми віддаємо на сцені, повертається нам із залу назад», — сказав Батлер під кінець концерту.

«One of Us», «Prey for Me», «Animal», «Burn It» — не встигаєш відійти від одного бойовика Fever, як вже несешся в іншому.

Вокаліст з басистом літають по всій сцені, залазять на всі можливі конструкції, ударник при кожній можливості стрибає на своїй табуретці, фани пролітають по головах і піднімаються на сцену, щоб обнятися з Джейсоном і заспівати разом з ним у мікрофон — ця хвиля повного хаосу неслася весь вечір.

Градус божевілля зменшувався на медлячках «Inglewood/3» та «Am I Here», яку Батлер традиційно виконав під клавішні на балконі.

Трюк з балконом повторився на останній пісні «Hunting season». Номер запам’ятався ще одним — Джейсон схилився над вірними фанами й запитав, чи вони точно зловлять його, після чого стрибнув у натовп. Це було ефектно та незабутньо.

Концерт Fever 333 — це найкраща терапія для душі і тіла. Ви можете слемитись, стрибати, вас носитимуть на руках, а між пісня Джейсон Батлер, наче ваш добрий старий друг, поговорить з вами про те, хто ви є і для чого живете.

«Україна, ви відчуваєте те, що і ми. Ви розумієте нас. Ви довели, що якщо вас щось не влаштовує, ви це зміните. Ви показали, що мрії можуть збуватися».

Юрій Андріїв

Фото: Оля Закревська (Oli Zitch)

Fever 333 у Києві. 25.11.2019, Atlas. Сетліст

1. Made an America
2. Only One 
3. Out of Control
4. One of Us
5. Brain Stew (кавер на Green Day + уривки California Love та Old Town Road)
6. Inglewood/3
7. Walking in My Shoes
8. Prey for Me/3
9. Animal
10. Trigger
11. Am I Here?
12. Burn It
Біс:
13. We're Coming In
14. The Innocent
15. Hunting Season
 
Pop Corn CA Fever 333

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев