«Бумбокс Family Show» у Києві: виставка, майстер-класи та домашній концерт

Опубликовано 7 июня 2019 г.

Унікальна виставка, майстер-класи ударника та діджея, фірмовий мерч, фани з різних міст та країн та, звичайно, великий літний концерт з новими учасниками гурту, хітами та піснями з майбутнього альбому «Таємний код: Рубікон».


5 червня гурт «Бумбокс» влаштував повну протилежність звичайному концерту. Ні-ні, концерт, коли і музиканти, і фани відчували все «як перший раз», звичайно був, але окрім нього було справжнє свято для шанувальників команди.

«Бумбокси» влаштовували великі концерти практично у всіх існуючих та пристосованих для цього місць у Києві. А це вже закриті «тисячники» «Альта-Експо», Crystal Hall, а також «Бінго», Atlas, Stereo Plaza та масштабний Палац Спорту. За останні декілька років команда також влаштовувала в Києві спеціальні виступи — в класичному форматі «Трійка» та «Концерт на замовлення».

Та до програми «Бумбокс. Family show», яке пройшло 5 червня в стінах «Арт-заводу Платформа», Андрій Хливнюк з однодумцями підійшли більш ніж детально.

Уявіть — на майданчику можна було придбати старий та новий мерч, поспілкуватися та взяти автограф у музикантів, побувати на майстер-класі ударника Олександра Люлякіна та виграти барабанну установку Yamaha, дізнатись як діджей Валік знаходить семпли для пісень «Бумбоксу» під час майстер-класу «Скрейчово», який вперше пройшов публічно саме на «Платформі» — до цього свідками «Скрейчово» були лише учасники колективу та журналісти.

А за 5 годин до концерту відкрилася виставка з ексклюзивними фотографіями, речами музикантів, реквізитами з кліпів, фотосесій, трек-листами. Без перебільшення зауважимо, що вперше в історії український гурт презентував подібний арт-проект.

5 фактів про арт-проект гурту «Бумбокс»

1. Фасад арт-дому, де проходила подія, закрили величезним банером з горою бумбоксів, а біля будівлі розмістили рарітетний автомобіль, розмальований графіті з назвами пісень гурту — «Злива», «Рок-н-рол», «Вахтерам», «Попіл», «Дитина» та десятка інших.

2. Всередині арт-дому — 15 років історії гурту: безліч фотографій різних років, надруковані на великому форматі Батьківщина-Мати з бумбоксом і гітарою в руках та вінілова платівка «Бумбокс». Плакати до концертів, релізів, різних варіантів обкладинок синглів та альбомів, оригінали текстів пісень, написані Андрієм Хливнюком, особисті речі музикантів та багато іншого.

3. Кожен ескпонат «Бумбокс-виставки» має детальний опис.

4. На виставці, наприклад, можна побачити той самий килим з кліпу «Безодня» з Тіною Кароль , в який, за задумом режисера Стаса Гуренка, провалювалися музиканти гурту. Або ж дізнатись про те що зйомки кліпу  на хіт «Та4то»  у 2007 на Набережному шосе походили на жахливе ДТП й зупиняли проїжджаючих повз зйомку водіїв, а кліп на платинову пісню «Поліна» у 2008 році мав бюджет 35 000 доларів і багато років  тримав статус «найдорожчого кліпу гурту». Хоча на дебютний кліп групи, «Супер-пупер», знятий Віктором Придуваловим в 2005 році, витратили 5000 доларів, а відео одразу стало хітовим.

5. Виставка має кількасот експонатів, її вже подивились більше тисячі гостей «Бумбокс Family Show», але бажаючих більше, тому зараз експозиція переїхала в одну з будівель кіностудії Довженко,  де найближчим часом відкриється для відвідувачів.

Перед сімейним виступом на головній сцені були ще й сети Валіка та Артіко. Окрім хітів та прем’єр з майбутнього альбому, потужний та ліричний концерт замап’ятався також першою столичною появою нової учасниці гурту — бас-гітаристки Інни Невойт, яка замінила Дениса Левченка. Також офіційно стало відомо, що в команді більше не грає Андрій «Муха» Самойло, в «Бумбоксі» вже два гітариста — Олег Аджикаев та Дмитро Кувалін. Тож «Бумбокс» перетворився на септет.

Важлива післямова гурту, опублікована в соціальних мережах ББ: «Вчора до нас підходили фани з різних міст України. З Польщі. З Росії. З Грузії. З Німеччини. Сестри, одна живе в окупованій Ялті, а друга в Україні (забули місто). Вони ходили ще в «Ліверпуль» на концерти. З Москви і Пітера прилетіли наші друзі. Купуючи мерч, люди розповіли нашим продавцям, що вони з Казані. Польща була представлена ​​просто розсипом різних міст. До чого ми це пишемо? Та до того, що концерт, який би він хороший або виставка які б артефакти не знайшли організатори, неможливі без підтримки фанів. І кожен раз, коли «с нами пульсирует зал», ти відчуваєш це «як в перший раз». Дякуємо вам — це ви Бумбокс Family».

Фото: Катерина Дебкалюк, Надія Белік

Більше фото — в нашому альбомі на Facebook

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев