ionnalee представить новий альбом «Remember the Future» у Києві

Опубликовано 27 марта 2019 г.

ionnalee, жовтень, Bel`etage.


До нас повертається ionnalee — одна з екстраординарних та самобутніх артисток Швеції, співзасновниця проекту iamamiwhoami. Минулого року Йонна Лі випустила альбом «Everyone Afraid to Be Forgotten» та представила його в Києві.

Новий альбом Ionnalee вийде у травні і буде називатися «Remember the Future». Презентація платівки в Києві відбудеться 19 жовтня у клубі Bel`etage.

Facebook-зустріч

Нова платівка була записанана досить швидко. Хоч тур «Everyone Afraid to Be Forgotten» вимотав співачку і вона не відчувала бажання повертатися в студію, але між гастролями вона несподівано опинялася там, незважаючи на проблеми зі здоров’ям — як моральним, так і фізичним.

Йонна Лі описує альбом «Remember the Future» як антиутопічну історію про майбутнє: «Це обнадійливий альбом про людей, які не розучилися мріяти і радіють падаючим з небес зіркам. Але в той же час, ці мрійники знають і намагаються закопати глибше знання про те, що вони власноруч знищують планету Земля».

Натхнення співачка отримала саме під час минулорічного туру, яким став першим в її сольній кар’єрі:

«На концертах аудиторія була настільки чуйна, що у нас з'явився абсолютно природній зв'язок. І мені захотілося відплатити їм тією ж монетою. З цим альбомом я відчувала себе більш впевнено: як людина, як артист і як продюсер».

На новій платівці іonnalee зібрала потужний склад колабораторів. Серед них є і друг по iamamiwhoami Клаес Бьорклунд, і дует Royksopp, з яким іonnalee гастролювала в якості вокалісти, і зірка електронного андеграунду Zola Jesus.

Реліз «Remember the Future» заплановано на 31 травня, а українська презентація відбудеться 19 жовтня.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев