alyona alyona перемогла у премії MMETA і виступить у студії Deezer у Франції

Опубликовано 22 января 2021 г.

Премія Європейського Союзу в руках української співачки.


Українська реперка alyona alyona стала лауреаткою премії Music Moves Europe Talent Awards 2021 — щорічної нагороди ЄС у сфері популярної сучасної музики. Крім того, співачка отримала найбільше голосів публіки у додатковій номінації Public Choice Award, тож це подвійна перемога.

Премія ММЕТА співфінансується програмою «Креативна Європа» і відзначає нових артистів, які презентують сьогоднішнє і майбутнє звучання Європи.

Цьогоріч церемонія нагородження ММЕТА відбулася в онлайн-форматі на платформі Nite Hotel. Її ведучою стала учасниця гурту Spice Girls — співачка Melanie C. Згідно рішення експертного журі з представників Spotify, BBC Radio 1, Estragon Club і Melt! поряд з alyona alyona премію одержали ще 7 нових європейських артистів: Inhaler (ie), Julia Bardo (it), Lous and the Yakuza (be), Melenas (es), Rimon (nl), Sassy 009 (no) і Vildá (fi).

Усі вони були нагороджені грошовими призами у розмірі 10 000 євро і пакетом підтримки для розвитку кар’єри від партнерів премії. А alyona alyona, як лауреатка номінації Public Choice Award, отримала додаткові 5 000 євро і запрошення зняти лайв-сесію у студії Deezer у Парижі.

Премія MMETA відбулася втретє. У порівнянні з англо-американською музикою, загальний відсоток музики, що походить з континентальної Європи, відносно невеликий. Тому щорічна премія ЄС Music Moves Europe Talent Awards покликана пришвидшити міжнародну кар'єру нових європейських артистів. Серед її попередніх переможців були Rosalía, Meduza, Bishop Briggs, girl in red і Pale Waves.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев