Якими бувають жінки: контрастні образи в новому кліпі співачки Kler

Опубликовано 17 марта 2020 г.

Ефектний кліп до синглу «Тікай» від одного з учасників команди Алана Бадоєва і графічного дизайнера Тейлор Свіфт.


 
Українська співачка Kler (Лєра Колесник) представила кліп на свіжий сингл «Тікай»: «Нам хотілося створити різні альтер-его. Безліч класних образів, в кожному з яких є якась частинка мене».
     
Одна з тих, кого називають новою хвилею української поп-музики, до початку власної музичної кар'єри встигла написати безліч пісень для інших відомих артистів. Сьогодні ж Kler працює разом з саунд-продюсером Антоном Карським, на чиєму рахунку продакшн для Melovin, KADNAY та інших.
 
Пісня «Тікай» стала їх першою серйозною заявкою на радіохіт. До роботи над відео на підтримку синглу залучили відмінну команду досвідчених професіоналів. Режисер Trent Pazl як «video editor» працював над багатьма знаковими кліпами Алана Бадоєва. Серед них «Моя Любов» Макса Барських, екологічна антиутопія «Strum» для ONUKA і головний хіт TAYANNA «Шкода». 
 
Український 3D-художник Matthew Hunter відомий роботою над кліпом «ME!», дуетом Тейлор Свіфт і Брендона Урі з Panic! At the Disco. За декорації і образи відповідали художник-постановник Надя Юпітер (NK, Michelle Andrade, Jerry Heil), а також відома блогер/стиліст Таня Кравчук.
 
Kler: «Всі декорації для кліпу будували в великому павільйоні. Вийшло неймовірно стильно. Мені не вірилося, що на порожньому місці раптом з'явилася реальна кімната з вікном, жіночим столиком і шафою, що світиться!». За 28 годин безперервних зйомок їй доводилося вживатися і перевтілюватися в різні образи.
 
Сингл «Тікай» стане першим релізом в історії нового українського лейблу Popcycle Records. Тут обіцяють випускати нову українську поп-музику, поп-рок, танцювальний і хіп-хоп мейнстрім. Лейбл входить в структуру MOWA Group, засновану на базі відомого PR-агентства «Много Води».
 
Kler

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев