XENNY-A «Kosmos»: пісня-роздум про далекі зірки, які знають більше за нас

Опубликовано 29 июля 2022 г.

«Над нами космос лежить

він так далеко сумує

І мільйони людей

на щирість сканує».


Пісня для теплих спогадів і розмірковувань про таке таємне і таке далеке зоряне небо. Зірки бачили всю історію людства і залишаться там, коли нас не стане. Тож, вони певно знають щось більше, ніж здається.

Ксенія Глебова — київська авторка пісень та викладач вокалу, родом з Сімферополя. Разом з братом заснувала проект XENNY-A в листопаді 2020 року. За цей час було випущено шість пісень та EP «Змінюй життя”, який включає в себе 4 пісні.

«Я почала писати пісні, коли мене було боляче, для того, щоб витягнути себе з цього стану. З того часу моя творчість зростала і змінювалась і зараз я пишу пісні для того, щоб ділитися зі слухачами своїми ідеями, спостереженнями та почуттями.

Ділитись щастям та позитивом та допомогти іншим зрозуміти, що найстрашніше в житті — не бути щасливим та застрягти у сумі», — розповідає Ксенія.

Новий сингл XENNY-A «Kosmos» — це пісня-спогади, пісня-роздум про такі таємні і далекі зірки, які мовчазно спостерігають за історією людства.

XENNY-A: «Чи не дивно, що ми з нашими пра-пра і нашими онуками будемо спостерігати однакові візерунки на нічному небі? Вони доглядають за нами і певно знають дещо більше, ніж нам здається».

XENNY-A

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев