В Україні вперше покажуть оригінальне шоу Disney

Опубликовано 5 сентября 2019 г.

 

Магія «Крижаного серця» в унікальному шоу на льоду.


«Крижане серце» («Frozen») — оскароносна історія студії Disney та найкасовіший мультфільм не тільки за часи існування компанії, а і всього кінематографа. На додаток казка про королівських cестер Анну та Ельзу була визнана критиками найкращим діснеївським повнометражним мультфільмом з часів епохи ренесансу студії. Стрічка стала володарем двох премій «Оскар» в номінаціях «кращий анімаційний фільм» і «найкраща пісня» «Let It Go», а також отримала ряд інших престижних нагород.

У 2020 році історія «Крижаного серця» оживе у надзвичайному шоу на льоду.

Постановку Disney On Ice «Крижане серце» українці зможуть побачити з 3 по 6 січня 2020 року в київському Палаці спорту.  Автор видовищного льодового шоу — світовий виробник розважальних вистав для родини Feld Entertainment Inc, який за роки існування показав свої шоу більш ніж в 75 країнах світу.

За хореографію персонажів Disney On Ice «Крижане серце» відповідає Сінді Стюарт — хореограф олімпійських чемпіонів і медалістів й чотириразова володарка премії «Хореограф року».

За декорації — Стів Басс, багаторазовий володар премії «Еммі», художник-декоратор кількох церемоній премій «Тоні», «Ґреммі» та ряда американських телевізійних шоу. За костюми — номінант на премію «Еммі» та костюмер чималого числа бродвейський шоу Грегорі А. Поплік.

Завдяки захопливим спецефектам та професійним трюкам від фігуристів світового рівня під час шоу Disney On Ice глядачам обіцяють повне занурення в історію. Вони опиняться у фантастичній зимовій країні див, яку буде відтворено на льоду з найдивовижніших фантазій Діснею. Побачать та переживуть улюблену оскароносну пригоду наживо. Магія «Крижаного серця», під музику улюблених хітів, враховуючи відому на весь світ «Let it Go», перенесе шоу у світ зимового королівства Еренделл.

Ведучими шоу стануть легендарні герої Діснею Міккі та Мінні Мауси. Спеціальними гостями: герої всесвіту «Дісней» і «Піксар»: персонажі «Історії іграшок», «У пошуках Немо» та діснеївського мультфільму «Король лев». Це буде незабутнє свято кохання та дружби, що наповнить родини приємними спогадами на все життя.

Disney On Ice презентує «Крижане серце» («Frozen»)

3-6 січня 2020 року, Палац спорту

Початок виступів:

10:30, 14:30, 18:30

Тривалість шоу: дві частини по 50 хвилин. Антракт — 20 хвилин.

Квитки: 399 грн, 599 грн, 799 грн, 999 грн, 1299 грн.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев