Український електронний проект ARTBAT виступив на вершині гори в Ріо

Опубликовано 19 марта 2019 г.

В рамках нового випуску лайвстріму Cercle.


Лайвстрім Cercle відомий шанувальникам електронної музики своїми ефірами в найнесподіваніших місцях — від Ейфелевої вежі аж до засніжених вершин в Альпах.

Потрапити в новий випуск мріють сотні і тисячі артистів із різних країн. Але вдається це лише одиницям. Тим примітніше той факт, що новими героями лайвстріму від Cercle став саме український електронний проект ARTBAT.

«Організатори Cercle люблять нашу музику і самі вийшли на зв'язок із нашим менеджментом. Ми чекали подробиць і на початку лютого отримали від них листа. Місце дії перевершило всі наші очікування — гора Пан-ді-Асукар в Ріо-де-Жанейро. Звичайно, ми відразу дали свою згоду! Ріо — це красиве, мальовниче місто, яке несе в собі ореол свята», — розповідають ARTBAT.

Музиканти зізнаються, що коли самі вперше дивилися запис епізоду, не могли повірити в те, що трапилося. «Така якісна і красива картинка, неймовірний вид з гори! Ми щасливі, що нам дали таку можливість  — поділитися своєю музикою з усім світом, ще й в такому місці».

До слова, мальовничу локацію відзначили і передплатники каналу Cercle в коментарях на YouTube. Вони сходяться на думці, що це одне з кращих місць, в яких коли-небудь знімала команда лайвстріму. Згодні з цим і самі організатори. Плато на горі Пан-ді-Асукар вони назвали звучним «iconic place».

У своєму сеті для Cercle ARTBAT зіграли 10 власних релізів, серед яких є ще невидані роботи, а також спільний трек з датським проектом WhoMadeWho.

Cercle ARTBAT

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев