Українські артисти закликали звернути увагу на потреби паліативних хворих

Опубликовано 20 февраля 2020 г.

Важлива ініціатива благодійного проекту «Живий».


«Живий» — вражаюча нова пісня, що більше схожа на гiмн незламностi, присвячений нашим захисникам і тим,хто шість років працює на межі можливостей. Це пісня про найбільшу цінність нашого часу — про життя і про нашу відповідальність.

Пiсню «Живий» гурту SWIFT вже викладено на сайтi фонду СВОЇ для вiльного перегляду. А музиканти закликають усiх небайдужих перераховувати кошти на потреби паліативних хворих, підопічних фонду, бо кожна людина має право на гідне життя, і жодна хвороба не повинна стати на заваді. Всі кошти від скачування треку «Живий» будуть перераховані Фонду «Свої».

Фонд «Свої» опікується переселенцями, дітьми переселенців із складними діагнозами та паліативними хворими. Тільки за 2019 рік крім сотень консультацій, 220 чоловік отримали медикаменти та спеціальне устаткування,  портативні кисневі апарати, функціональні ліжка та просту увагу. Фонд «Свої» єдина організація в Україні, яка опікується хворими з діагнозом БАС.

Над проектом працювали:

Гурт SWIFT: Дмитро Щасний (вокал), Антон Крюков (гітара), Євген Терлецький (гітара), Олександр Сітало (бас),  Максим Мельник (барабани).

Едуард Приступа (Діля), Марія Бурмака, Роман Мацюта, Юрко Юрченко (Юркеш) та Сергій Кузін.

Запис і зведення: Ярослав Вільчик (ФДР).

Режисер: Віктор Придувалов.

Оператори: Євген Креденцер, Олександр Кулак, Роман Данильченко.

Продюсер: Соня Сотник.

Виконавчі продюсери: Віктор Сема, Олена Божко.

Режисер монтажу: Віктор Придувалов.

Асистент режисера монтажу: Олександр Кулак.

Інженер монтажу: Ігор Рак.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев