UPark Festival: фест перенесено на 2021 рік, участь My Chemical Romance вже підтверджена

Опубликовано 1 мая 2020 г.

До зустрічі в 2021 році.


 
Сьогодні, 1 травня, організатори українського музичного фестивалю UPark оголосили про неможливість проведення події в цьому році. Публікуємо офіційну заяву організаторів.
 
«Друзі! На жаль, ситуація, яка склалася в Україні та світі просто не залишає шансів на проведення літніх фестивалів. Міжнародне авіасполучення припинено і, ймовірно, обмеження на проведення масових заходів в Україні будуть діяти й влітку.
 
Ми вимушені перенести UPark Festival на 2021 рік. Найкраще, що всі ми можемо зробити зараз — це бути відповідальними та не наражати на небезпеку себе й інших.
 
Наша команда докладе максимум зусиль, аби перенести всіх анонсованих артистів на наступний рік. Точні дати виступів будемо повідомляти одразу після підтвердження.
 
Наразі з впевненістю можемо сказати — лайнап UPark 2021 буде ще потужнішим і ми неодмінно здивуємо вас новими анонсами!
 
Всі придбані квитки залишаються дійсними на 2021 рік. Більш того, кожному з вас ми запропонуємо спеціальні бонуси, які точно не залишать вас байдужими і стануть вагомим аргументом задля збереження квитка та нашої зустрічі на UPark у 2021 році.
 
Ми зібрали відповіді на найпоширеніші питання в окремий розділ F.A.Q — можливо тут ви знайдете саме те, що шукали https://www.uparkfestival.com/faq/
 
Друзі, щиро вдячні кожному з вас за розуміння і за те, що залишаєтеся з нами навіть в ці складні часи. Ми віримо, що разом зробимо UPark Festival 2021 яскравим та надзвичайним!
 
Дуже скоро повернемося з подробицями.
 
Якщо з якоїсь причини, ви не зможете відвідати UPark Festival у наступному році, будь ласка, заповніть форму за посиланням — shorturl.at/bkJNU. Ми зможемо розглянути запити щодо повернення квитків після стабілізації ситуації в Україні та світі.
 
UPark Festival — це ви! ❤️»
 
Згодом на офіційних сторінках в соціальних мережах фестивалю з'явилась перша дата та перший підтверджений артист — американці My Chemical Romance відіграють в Києві 9 липня 2021 року. 
 
Місце проведення фестивалю залишається незмінним — Київ, Sky Family Park. 
 
Нагадаємо, в цьому році на UPark Festival були заявлені The Offspring, Gogol Bordello, Royal Blood, Sum 41 та багато інших.
 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев