У Києві відбудеться презентація альбому The Cancel «Case»

Опубликовано 11 июня 2018 г.

Зелений театр. 16.06. Великий концерт в столиці.


The Cancel x Band розкажуть дивну історію містичного детектива Крістофера Орфеуса під вже добре знайомі, джазові та хіп-хоп мотиви інструментальної музики, представивши новий альбом «CASE». Вже цієї суботи, 16 червня, в столичному Зеленому Театрi.

Facebook-зустріч

«...це історія одного курйозного Випадку, з котрим детективові Крістоферу Орфеусу довелось мати справу. З тих пір пройшло багато часу, і я абсолютно впевнений, що не існує смертної людини, котра зможе розповісти вам цю історію, окрім мене. Між іншим, дуже скоро я й сам буду мертвий, і вірте чи ні, цей факт вже не турбує мене: я знаю забагато і бачив забагато зим в своєму житті.

Детектив Орфеус не був звичною людиною, і я припускаю, що він був кимось назразок містика. Він казав, що кожна людина носить маску (або й навіть дві) і його завданням є зняти цю річ з їхніх обличь. Незважаючи на те, що ми розплутали разом стільки справ, всі його секрети є досі дуже незрозумілими для мене і я не можу знайти зміст в хоча б половині з них.

Орфеус казав, що із певної делікатної причини йому не можна описати історію того випадку словами, тому він дав мені цей запис і наказав мені щонайшвидше вшиватись з міста. Він сказав, що наші життя в небезпеці і пробурмотів щось дивне про контроль та його втрату над силою. Він сказав, що я отримаю повідомлення щойно ввімкну касету. І я увімкнув її, і там була якась музика, що звучала, як джаз...»

The Cancel

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев