У Києві відбудеться фестиваль пост-індустріальної культури Winter X Energy

Опубликовано 23 февраля 2021 г.

Energy Promotion і журнал Gothica презентують.


Energy Promotion і журнал Gothica презентують щорічний фестиваль пост-індустріальної культури Winter X Energy. Спеціальна подія до 10-річчя проєкту Energy відбудеться 26 лютого у київському клубі «Теплий Ламповий».
 
Концепція цьогорічного Winter X Energy — нестандартні виступи і незвичні учасники, але з традиційною для фестивалів Energy рисою змішувати несумісне.
 
Учасники Winter X Energy 2021:
 
Cosmopolis (CSMPLS) — київський гурт, або Експериментальне Музичне Об’єднання, що створює чуттєву музику в широкому фронті стилів від synthpop до більш темного саунду.
GannaBaby — «Це не просто чувіха, з якою тобі круто. Це ще 2 пацана і апарат». Так самі себе називають музиканти цього столичного гурту, свіжі треки і кліпи якого рвуть український сегмент YouTube.
X-0rtiN — вибуховий TBM/hardstyle проект від Alice Van Scott, засновника Ukrainian Cyber Industrial Community.
 
Inner Voice Conference — учасник київської формації Powerstorm, що об’єднала артистів важкого і експериментального електронного саунду, представить свій industrial hardcore сет.
 
Featon — ідеолог і головний організатор фестивалю Energy, а також засновник журналу Gothica, виступить з industrial сетом.
 
IZVNE — співорганізатор фестивалю Energy, який нещодавно відсвяткував 20 років dj кар'єри, представить вою підбірку dark techno музики.
 
Спеціальним гостем фестивалю стане  StereoIgor — автор і ведучий Першого аудіожурналу Stereobaza, культова постать української музичної індустрії.
 
Три причини для того, щоб відвідати фестиваль Winter X Energy:
 
Долучитися до десятирічної історії фестивалю, де був представлений весь спектр важкої і експериментальної електронної музики.
 
Відсвяткувати ювілей фестивалю разом з гуртами і діджеями.
 
Побувати на справжньому темному івенті і зануритися в світ електронного андерграунда. 
 
З 10-річною історією фестивалю Energy можна ознайомитись в спеціальному номері журналу, який безкоштовно доступний на сайті журналу Gothica.
 
Квитки на фестиваль Winter X Energy можна придбати на сайті
 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев