У Києві відбудеться другий фестиваль кіно про музику та культуру INTRO

Опубликовано 5 ноября 2019 г.

Нік Кейв, техно, школа Баугауз, поява MTV та багато іншого.


Цьогорічна програма фестивалю — це своєрідна подорож у недалеке минуле з метою дослідити головні культурні феномени ХХ століття.

З 4 по 8 грудня в столичному Будинку кіно відбудеться другий фестиваль кіно про музику та культуру INTRO від KyivMusicFilm.

Герої фільмів цьогорічного фестивалю — музиканти, дизайнери, фотографи, серед яких — Дітер Рамс, Пітер Ліндберґ та Нік Кейв. Окрім цього, мова піде й про події та явища, що дали поштовх появі нових напрямків в електронній музиці, архітектурі та сучасній культурі — зародженню школи Баугауз, появі каналу MTV та дві стрічки про Берлін, що покажуть глядачам, чим усі ці роки жила німецька столиця.

Значна частина цьогорічної програми INTRO присвячена електронній сцені Америки, Німеччини й Великобританії та її героям. Від зародження техно й хаус-сцени Детройта та Нью-Йорка в «Black to Techno» та розквіту ейсід-хаусу в «Everybody in the Place: неповна історія британських рейвів 1984-1992» до німецької сцени нашого часу в «Симфонії Берліна» й прем’єрному показі «Берлінського фейсконтрольника».

Розклад, програма та квитки

Фестиваль відбудеться за підтримки Goethe-Institute в Україні та Посольства Австралії в Україні.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев