Tik Tu (Україна) та Madalitso Band (Малаві) представили літній хіт «Sitimamenya!»

Опубликовано 24 июля 2020 г.

Сонячнa робота, де українська мова зустрічається з мовою вічева.


Психоделічне інді-тріо з Тернополя Tik Tu та світлі вуличні музиканти з Лілонгве Madalitso Band представили літню колаборацію «Sitimamenya!».

«Це перекладається як “ми не б’ємо”. Це пісня про дітей. Зміст такий: якщо ви будете говорити зі своїми дітьми, будете пояснювати їм, вони зрозуміють краще, ніж якщо їх гамселити.

Через пандемію скасувався наш перший американський тур, зате лише в такий шалений час могла виникнути така незвична можливість, за яку ми дуже вдячні. Почути, як українська вокалістка співає мовою чічева — це надзвичайно», — розповів Ніл Найяр, менеджер Madalitso.

«Ми натрапили на життєствердну музику Madalitso в інтернеті та вмить у неї закохалися. Відтоді я заряджаюсь нею, коли прокидаюся, та ставлю в діджей-сетах на вечірках. А два місяці тому, знудьгувавшись на карантині, я написав гурту повідомлення. Подякував за творчість, вислав трохи наших пісень і запропонував зробити щось разом. Завдяки могутнім силам Всесвіту, згодом ми вже писали вокал, скрипку, бас і синтезатори до тих партій, які нам вислали наші нові малавійські друзі», — зізнався Лесик Omodada з Tik Tu

Для спільного відео Tik Tu зняли свої сцени на свіжому повітрі, а також із використанням зеленого екрана. Madalitso, в свою чергу, зняли свої кадри у студії та посеред рідних вулиць, де звикли виступати. Також у відео танцюють учасники Hear Us Children, проєкту організації Music Crossroads Malawi, який допомагає дітям самовиражатися через мистецтво і музику, а заразом здобувати знання щодо здоров’я, проблеми ВІЛ/СНІДу, змін клімату, родини, сексуального виховання та необхідності освіти.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев