«Ти вибачай, не зміг тобі купити букет»: прем’єра пісні Даніеля Отуоньє (To Eternity) «Несмачний мед», під яку зняли понад 60 тисяч відео в TikTok

Опубликовано 24 июня 2022 г.

Ви точно чули цей приспів.


3 червня українець із нігерійськими коренями Даніель Отуоньє під псевдонімом To Eternity виклав у своєму TikTok шматок демозапису пісні «Несмачний Мед» з майбутнього альбому. Далі «все сталося само собою»: на момент виходу офіційного релізу оригінальне відео здобуло 1.8 мільйона переглядів, а користувачі TikTok зняли понад 60 тисяч відео з цією піснею.

«Пісня розлетілася за пару днів. Я знав, що одного дня цей момент прийде, але я все одно був дуже приємно вражений», коментує новоспечена зірка TikTok про свій раптовий успіх.

Слухайте «Несмачний Мед» від To Eternity на будь-якій зручній платформі: https://linktr.ee/DanielOtuonye

За веселою й танцювальною піснею ховається історія про токсичні стосунки. Пісня присвячена особистій історії, але музикант не хоче називати імен, аби нікого не образити.

Цікаво, що окрім позитивних відгуків, пісня отримала й дозу хейту, оскільки люди почали шукати в ній аб’юзерські змісти. Та музикант не ображається на це.

«Я не дуже на це зважаю. Якщо реально не подобається, то є багато дуже крутих артистів, завжди можна знайти музику для себе. Кожен може бачити пісню по-своєму чи навіть перекручувати слова. Але я ж написав її і я знаю, який у неї посил, тому мене це не дуже турбує»,розповідає Данієль

Автор пісні Даніель Отуоньє — 21-річний українець нігерійського походження, який народився в Києві та до 24 лютого жив у Гостомелі. Музикою почав захоплюватися давно завдяки своєму брату, а своєю творчістю артист прагне дарувати людям радість, посмішку та чарівний вайб.

Та які б сенси не вкладав в своє творіння автор, пісня «To Eternity» живе в TikTok своїм власним життям. Користувачі знімають під трек найрізноманітніші тіктоки: як ліпсінки та танцювальні рухи, так і відео з приготуванням шаурми та інші повсякденні речі.

Наразі артист займається записом свого дебютного альбому, який планує випустити в найближчі місяці. Тизерами треків із майбутнього релізу він активно ділиться зі своєю аудиторією в TikTok. Хто знає, може наступна пісня з альбому перевершить успіх Несмачного Меду? Слідкуйте за To Eternity у соцмережах та дізнавайтеся першими!

Tiktok: https://vm.tiktok.com/ZMN2Px1mN/

Instagram: https://instagram.com/danotuonye

Telegram: https://t.me/danielo2onye

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев