Sylvie Kreusch — спеціальна гостя концерту Balthazar у Києві

Опубликовано 3 августа 2021 г.

Подвійна музична краса з Бельгії на березі Дніпра.


Хоч у Бельгії Сильві Кройш завоювала популярність уже давно, в якості головної окраси гурту Soldier's Heart, відома світові співачка стала у складі Warhaus — сольного проєкту Маартена Девольдере з Balthazar. Та найбільшою амбіцією дівчини була сольна творчість — наразі Сильві має за плечима вже два ЕР та чималу кількість похвал від світових медіа.

Наразі небагато артистів та артисток мають таку сильну природну харизму та звабливість, як Сильві Кройш. Тож організатори події з радістю повідомляють, що саме Сильві стане спеціальною гостею концерту Balthazar 18 вересня в Києві.

Після завершення співпраці з Warhaus Сильві зайнялася власною творчістю й першим доробком у сольному амплуа став сингл «Seedy Tricks».

Минулого року антверпенська співачка випустила ЕР з «Wild Love» та «BADA BING! BADA BOOM!», а найсвіжіший її реліз має назву «Let It All Burn».

Більше того, Сильві — улюблениця Vogue і не раз з'являлася на його сторінках, а також створила не одну композицію для показів таких модних брендів та дизайнерів як Prada, Анн Демельмейстер та Azzaro Couture.

Світові медіа Vogue, Le Monde, The New York Times та Dazed & Confused називають її «майстринею драматичної, атмосферної поп-музики», а глядачі описують її живі виступи як захопливий та гіпнотичний досвід.

Квитки на концерт Balthazar та Сильві Кройш за посиланням

 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев