Схема и правила входа на U-Park Festival 2016 в Киеве

5
Опубликовано 21 июня 2016 г.

Важная информация для посетителей фестиваля U-Park, который пройдет 6 и 8 июля на НСК «Олимпийский».

Для начала публикуем схему прохода (картинка кликабельна) и график выступлений по дням.

6.07.2016.

Открытие дверей — 14:00. Вход непосредственно в ложи и чашу стадиона запланирован на 15:00.

16:00 — The Hardkiss

17:40 — Nothing But Thieves

19:25 — The Kills

21:30 — Red Hot Chili Peppers

8.07.2016.

15:30 — «Шаna»

16:30 — My Vitriol

17:45 — Poets of the Fall

19:25 — Hurts

22:00 — Muse

Далее публикуем общий свод правил посещения фестиваля.


Правила перебування на фестивалі

Купуючи квиток, Ви автоматично погоджуєтесь виконувати правила та інструкції, встановлені організаторами заходу. Даний перелік правил є неповним та може змінюватись. З повним переліком правил Ви можете ознайомитися на сайті організатора (www.melnitsa.org/rules) або в місці проведення в день заходу.

Відвідування концерту є ризиком, який бере на себе Власник квитка. Організатори та адміністрація концертного майданчика не несуть відповідальності за здоров’я та особисті речі Власника квитка.

Відвідувачі, що порушують правила відвідування заходу, повинні будуть покинути захід без будь-яких компенсацій. Крім даних правил відвідувачі зобов’язані виконувати правила перебування, які встановлені концертним майданчиком.

Правила безпеки

1. Категорично забороняється проносити на захід:

- Планшети.

- Дрони.

- Будь-яку зброю (включаючи холодну, газову та газові балончики), вибухові речовини, піротехніку, лазери, ліхтарі, миготливі предмети.

- Скляні, биткі та колючі предмети, парасольки.

- Будь-які напої та їжу, рідину, духи в тарі більше 30 мл.

- Будь-які наркотичні речовини, а також засоби для їх вживання.

- Професійну фото та відеоапаратуру, а також аудіоапаратуру для проведення запису.

Вам може бути відмовлено у проході на захід при наявності даних предметів без компенсації вартості квитка. Всі перераховані предмети будуть вилучатися службою безпеки.

2. У зв’язку з підвищеними вимогами до безпеки вхід РЮКЗАКАМИ ТА ВЕЛИКИМИ ВАЛІЗАМИ заборонений.

Зберігання вищевказаних речей на стадіоні здійснюватись НЕ БУДЕ.  Прохання не приносити їх з собою, щоб запобігти не допуску на територію концертного майданчику.

3. Вам може бути відмовлено у вході при наявності квитка у наступних випадках:

- якщо Ви знаходитесь у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння;

- якщо Ваша поведінка є агресивною;

- якщо Ви вступаєте у конфлікт з службою безпеки та відвідувачами заходу.

- якщо Ви не виконуєте правила перебування на заході.

4. Фото та відео зйомка під час проведення заходу заборонена.

5. Захід можуть відвідувати особи, яким виповнилося 18 років. Особи, що не досягли віку 18 років можуть відвідати захід виключно в супроводі дорослих. Відвідування з дітьми до 7 років – не рекомендується.

Квиток

1. Вхід на концерт здійснюється тільки по квитках. Квиток дійсний на одну особу незалежно від віку. У разі втрати або сильного пошкодження квитка Власник квитка на захід не допускається, дублікат квитка не видається, вартість квитка не повертається.

2. На квитку розміщений унікальний штрих-код. Тільки одна особа може відвідати концерт по даному штрих-коду. Щоб уникнути підробки Вашого квитка, прохання не копіювати, не фотографувати, не публікувати квиток (особливо в мережі Інтернет), та не передавати квиток третім особам. В іншому випадку Вам може бути відмовлено у відвідуванні заходу.

3. Вам може бути відмовлено у відвідуванні заходу, якщо квиток було придбано у неофіційних розповсюджувачів. Організатори та адміністрація концертного майданчика не несуть відповідальності за підроблені квитки.

6. Придбані квитки поверненню та/або обміну не підлягають. Кошти за квиток можуть бути повернені організатором лише у випадку скасування заходу при наявності квитка, паспорту.

7. Квиток дає право разового проходу на захід. У разі, якщо Власник квитка покинув межі контрольно-пропускних пунктів (території) концертного майданчику, квиток стає недійсним та не підлягає поверненню. Власник квитка повторно на захід не допускається. Квиток-абонемент на два дні дійсний для входу по одному разу на кожен з днів фестивалю.

8. Квиток необхідно зберігати до закінчення заходу і пред’являти його на першу вимогу організатора, адміністрації концертного майданчику та служби безпеки.

9. Після придбання квитка Власник зобов’язаний самостійно слідкувати за інформацією про концерт на випадок змін, що стосуються його проведення (про перенесення дати/часу початку/місця проведення заходу, про скасування або заміну заходу, тощо). Інформація публікується на офіційному сайті заходу та у місцях офіційного продажу квитків.

Билеты на первый день феста U-Park (Red Hot Chili Peppers, The Kills, Nothing But Thieves и The Hardkiss)

Шановні відвідувачі

Контрольно-перепускні пункти відчиняються о 14:00. У зв’язку з налаштуванням звукового обладнання, відкриття входів безпосередньо у ложі та чашу стадіону заплановане на 15:00. До 15:00 можна буде відвідати активності на зовнішньому периметрі чаші стадіону. Для уникнення черг, прохання приходити завчасно.

У зв’язку з тим, що останнім часом почастішали випадки крадіжок особистих речей відвідувачів на масових заходах, зокрема, гаджетів та телефонів, просимо не брати з собою на захід дорогі речі.

Билеты на второй день феста U-Park (Muse, Hurts, Poets of the Fall, My Vitriol и «Шаnа»)

До уваги власників квитків у Skybox

1. На час виступу хедлайнерів фестивалю, світло у ложах буде вимкнене згідно вимог артистів. Будь-ласка, будьте готові.

2. У випадку необхідності доповнити стандартне меню, прохання телефонувати в кейтеринг-службу НСК «Олімпійський» за телефонами +38 067 536 91 55 , +38 044 590 67 60 до 25.06.2016

3. За пошкодження обладнання, меблів, посуду, які знаходяться у ложі, відповідальність несе Відвідувач.

4. В’їзд на підземний паркінг стадіону здійснюється при наявності «Parking Pass» та квитків на кожну особу, що знаходиться в авто (у тому числі водій). Контроль квитків буде виконуватись на в’їзді.

 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 5 комментариев
 • Дима 5 июля 2016 г. 17:20
  Можно ли прийти позже? в 21:00 например.
 • Ромае 6 июля 2016 г. 10:23
  Так шо? можно или нет? кто-нить ответит? )

 • Серый 6 июля 2016 г. 12:15
  Конечно можно.
 • Дима 2 июля 2016 г. 16:37
  "Квиток дає право разового проходу на захід. У разі, якщо Власник квитка покинув межі контрольно-пропускних пунктів (території) концертного майданчику, квиток стає недійсним та не підлягає поверненню. " - А ЕСЛИ ЭТО АБОНИМЕНТ НА 2 ДНЯ???

 • Фил 2 июля 2016 г. 21:33
  Дочитайте же тот пункт: "Власник квитка повторно на захід не допускається. Квиток-абонемент на два дні дійсний для входу по одному разу на кожен з днів фестивалю".

Лучшие комментарии
02.07.16 21:33
1
Фил
Дочитайте же тот пункт: "Власник квитка повторно на захід не допускається. Квиток-абонемент на два дні дійсний для входу по одному разу на кожен з днів фестивалю".