Самобутній Yves Tumor вперше виступить з сольним концертом в Україні

Опубликовано 14 декабря 2021 г.

Червень 2022 року, Київ, Bel étage.


Анонс дня від HMG та Lighthouse — самобютній Ів Тюмор повертається в Україну з сольним виступом.

20 червня 2022, Київ, Bel étage.

Уся творчість Шона Бові, справжнє імя Іва Тюмора, це суцільні експерименти та виклики.

Якби творчості Іва не існувало, нам довелося б вигадати її самотужки. Він грається з гранями сучасного мистецтва, на кожному кроці розкриваючи свій внутрішній світ та автентичне сприйняття музики. Рок та поп, психоделіка та електроніка гармонійно співіснують, змінюючись у пропорціях від альбому до альбому. Про лайви й говорити не варто — це окремий витвір мистецтва, який ми зможемо побачити 20 червня 2022 у Bel Etage!

Почав наш герой творчий шлях ще у 2010-их, пишучи треки, якими не вдавалося зацікавити публіку у рідному штаті чи зібрати бодай маленький зал. Але музиканту було байдуже: пізніше він розповідатиме в інтерв’ю, що знаходив у творчості вихід з тоскного консервативного середовища. Ів продовжував наполегливо працювати і вже у 2016-му вистрів з альбомом «Serpent Music», після якого критики почнуть порівнювати його з Джеймсом Ферраро та Діном Блантом.

Далі — роки експериментів зі звучанням та його подачею, аби у 2020 випустити альбом «Heaven To A Tortured Mind», який The Guardian назвали геніальним, та вирушити з ним у світовий тур. Альбом вийшов неординарним, по-справжньому експериментальним: в ньому одночасно і хаос з музичних напрямків, і внутрішній порядок, що прослідковується у змінах настроїв від треку до треку. Підсилює силу музики візуальний перформанс, після якого неможливо вийти з залу, не закохавшись у творчість Іва Тюмора ще більше.

В оригінальності та самобутності артиста зможемо переконатись 20 червня 2022 року на сцені столичного Bel étage.

Квитки

Yves Tumor

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев