STING виступить в Києві в рамках туру «My Songs»

Опубликовано 17 февраля 2020 г.

Englishman In Kyiv.


Британський романтик Стінг повернеться до української столиці через два роки після попереднього виступу в Палаці Спорту.

Концерт в рамках нової частини світового туру «My Songs» відбудеться 6 жовтня.

Продаж квитків розпочнеться 18 лютого (з 10:00 до 17:00) для членів Fan Club та 19 лютого (з 10:00) для загальної публіки на popcorn.com.ua (старт продажу — http://popcorn.com.ua/event/sting-my-songs), Karabas.com (старт продажу — https://kiev.karabas.com/sting). Попередній продаж на sting.com (пресейл — www.sting.com).

Facebook-зустріч

Концерт Стінга «My Songs» — це розкішне і динамічне шоу, яке демонструє його найулюбленіші пісні, написані протягом усієї кар’єри як із The Police, так і в якості сольного виконавця.

В рамках музичної подорожі у часі українські шанувальники Стінга почують хіти «Fields of Gold», «Shape of my Heart», «Roxanne», «Englishman In New York», «Every Breath You Take», «Roxanne»,«Message In A Bottle» та багато іншого. Компанію на сцені 17-разовому лауреату премії Grammy складуть Домінік Міллер (гітара), Джош Фріз (барабани), Руфус Міллер (гітара), Йоланда Шарль (бас), Кевон Вебстер (клавіші), Шейн Сагер (гармоніка), а також Мелісса М’юзік та Джин Нобл (бек-вокал).

Sting Pop Corn CA

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев