Рік Вейкмен презентує програму «Orchestral Rick» у Києві

Опубликовано 11 июля 2018 г.

Грудень, Київ, учасник Yes і просто легенда Рік Вейкмен.


Новий день — новий концертний анонс. Взимку українських меломанів зігріє музика британського музиканта Ріка Вейкмена.

Учасник легендарного британського рок-гурту Yes виступить у супроводі симфонічного оркестру 5 грудня в Міжнародному центрі культури і мистецтв.

Окрім творчості з Yes, Вейкмен співпрацював з Девідом Боуї (гру маестро можна почути в піснях «Space Oddity», «Life on Mars?», «Changes» та інших), Лу Рідом, Елтоном Джоном, T. Rex, Black Sabbath, Оззі Осборном, Кетом Стівенсом та іншими. Сольні записи Вейкмана розійшлися по світу загальним накладом у 50 мільйонів копій. Найбільш успішні сольні роботи британця — концептуальні альбоми «The Six Wives of Henry VIII», «Journey to the Centre of the Earth» та «The Myths and Legends of King Arthur and the Knights of the Round Table».

Команда Yes є і залишається одним із найбільш успішних та впливових гуртів прогреснивного року. Лише в США гурт продав понад 13 мільйонів копій альбомів, був відзначений премією Grammy за найкращий інтрументальний виступ у жанрі рок з «Cinema» та мав ще п’ять номінацій. У 2017 році гурт Yes внесли до Зали слави рок-н-роллу. Імя Ріка Вейкмена також вписали в історію.

Facebook-зустріч

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев