Прем’єра від The HARDKISS: саундтрек до короткометражки «Обійми мене»

Опубликовано 3 марта 2021 г.

«Обійми» в кінці тунелю.


Вчені стверджують, що для «виживання» людині в день потрібно не менше чотирьох обіймів, а для гарного самопочуття — не менше восьми. Особливо від «шкірного голоду» сучасне людство страждає зараз, під час пандемії.

Новий сингл The HARDKISS «Обійми» — це заголовний саундтрек до короткометражного фільму Катерини Царик, яка також стала режисером кліпу.

Юлія Саніна, фронтвумен The HARDKISS:

«Не потрібно слів, не потрібно подарунків. Вони не роблять нас щасливими, якщо кохана людина забуває про найпростіше й таке необхідне — обійми. Це другий випадок за десять років існування гурту, коли я написала пісню спеціально для фільму. Я прочитала сценарій Каті й цього мені вистачило для натхнення. Мені здається, що наші "Обійми" максимально зійшлися».

«Чому ми не приділяємо уваги нашим мінімальним потребам: бути почутим і вислуханим, бути обійнятим коханою людиною?! Тому що на тлі війн, криз, екологічних проблем, світової глобалізації та іншого, вони здаються дурницями, капризами, що не заслуговують уваги…

Я хочу, щоби ми говорили, коли нам боляче, навіть якщо це здається незначним. Я хочу, щоби ми обіймали один одного, тому що це важливо», — розповідає історію режисер Катя Царик.

Фільм «Обійми мене» вже став учасником New York Indie Shorts Awards. І це тільки перший крок картини в міжнародному фестивальному світі.

Занурення в підземку головної героїні, яку зіграла актриса Вікторія Карпінська, не є випадковим. Під землею вона глибше занурюється у свої роздуми та переживання. Поміж незнайомців, які так близько, що можна відчути чуже дихання, відчути чужі дотики й навіть прочитати чужі думки. «Для того, щоби дозняти кліп нам довелося побудувати футуристичний тунель у павільйоні, у метро технічно не могли реалізувати задумане. Ми зібрали конструкцію заввишки у 8 і завдовжки у 16 метрів. Ми обрали прилади, які можуть переносити в іншу реальність, окреслити простір і нагадують те саме «світло в кінці тунелю», — згадує художник з освітлення компанії Alight Євген Костира

_______

Нагадаємо, що цього року The HARDKISS святкують своє десятиліття. Сингл «Обійми» увійде до четвертого студійного альбому гурту, який вийде навесні, напередодні шоу «Десять» (29 травня, Київ, НСК «Олімпійський»).

Слухати пісню

Фото: Андрій Максимов

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев