Прем'єра синглу: MU2MOON «Ти не плач»

Опубликовано 19 апреля 2022 г.
Автор: Open.ua

Створено спонтанно в один з перших днів війни.


 
«Ти не плач» — свіжий чуттєвий сингл українського рок-квартету MU2MOON.
 
До речі, перший альбом хлопців «Moonchild» мав вийти 24 лютого, а на квітень був запланований тур в його підтримку.
 
До останнього ніхто з музикантів  не вірив у реальну небезпеку. Та 24 лютого кожного почали будити дзвінки рідних та близьких, починаючи вже з п'ятої ранку.
 
Вокаліст гурту Слава Пітак згадує, що пісня «Ти не плач» народилась, коли він за містом все ніяк не міг заснути перед зміною в теробороні:
 
«Купа думок і ненависті не давала мені спокою, як, думаю, і всім тоді українцям. В голові все лунало: "Ти не плач, ти не плач". До війни, я написав пісню з англійським текстом, під назвою "I won’t cry", ми з хлопцями декілька разів її вже грали на концертах.
Наспівуючи, я зрозумів, що "Ти не плач" дуже сильно підходить по емоціям, настрою та вокалу до "I won’t cry". Побіг з гітарою, олівцем і зошитом, в вільну кімнату, та почав писати. Текст народився дуже швидко, емоції та страждання я переніс на папір, тому й пісня вийшла дуже справжня!»
Минулого року вокаліст MU2MOON В'ячеслав Пітак записав спільний трек із Майком Шинодою (Linkin Park) “Open door”. Із властивою йому скромністю хлопець сховався за непримітним псевдонімом Slava.
 
Згодом вокаліст та басист побачились в Одесі на студії та записали інструментальну версію, а ще через тиждень хлопці зустрілись вже повним складом і записали чотири нових україномовних пісні. 
 
MU2MOON:
 
«Наш барабанщик Гліб був мобілізований у Повітряні сили Збройних сил України до закінчення воєнного стану, тому на всю роботу у нас було буквально декілька днів.
 
Але ми все встигли! Зараз віримо тільки в найкраще і в нашу перемогу!»

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев