Прем’єра синглу: LAUD «Грязные танцы»

Опубликовано 13 марта 2020 г.

Перша новинка після хіт-синглів «2 Дні» та «Без тебе».


Український співак LAUD представив новий сингл «Грязные танцы». Автором музики та слів виступив музикант Дмитро Нечепуренко aka Dredlock.

Слухати сингл LAUD «Грязные танцы»:

Apple Music

Google Music

Deezer

Минулий рік LAUD провів в студії, відволікаючись від запису тільки на концерти та фестивалі, серед яких варто відзначити My Fest в Хмельницькому, Impulse Fest в Харкові і Leopolis Jazz у Львові, де він у складі кращих українських вокалістів взяв участь у виступі легендарного Боббі Макферріна. Знаковим став і його сет перед багатотисячною аудиторією на головній сцені Atlas Weekend.

Програма концертних виступів додалася новими хітами — однією з кращих композицій Національного відбору на Євробачення 2019 «2 Дні» та дует LAUD і TAYANNA «Без тебе».

Нагадуємо, дебютний альбом LAUD «Музика» вийшов в світ в жовтні 2018 року. Робота над платівкою проходила в студії 8*8, а саундпродюсером виступив відомий електронний музикант Роман Черенов aka Morphom. Музику практично для всіх композицій написали LAUD і Morphom, а над текстами крім самого LAUD працювала Катерина Рогова, фронтвумен проекту INAIA.

LAUD

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев