Прем’єра синглу: KOSMOPOLIS «Не про нас»

Опубликовано 4 октября 2019 г.

Нова українська музика.


Після кількох місяців роботи на студії Bobina Records, столичний гурт KOSMOPOLIS завершує роботу над дебютним альбомом і сьогодні представив свій перший офіційний реліз «Не про нас».

«Ця пісня про тих, хто сумнівається у власних силах, але завдяки людям, які в потрібний момент не дають опустити руки — йдуть далі і хочуть досягати ще більшого», — розповів вокаліст і автор пісень KOSMOPOLIS Андрій Ярошенко.

Просуванням нового рок-колективу займається Андрій Пасічник (генеральний продюсер компанії Moon Records) та Борис Гінжук (екс-директор гуртів «Бумбокс», Pianoboy та The Erised, а нині директор гурту LATEXFAUNA).

«До того, як написати Борису з пропозицією співпраці (Привіт, а ви часом не шукаєте гурти для продюсування? — Привіт, ні!) у нас вже був повноцінний гурт, записані треки майже на цілий альбом і три наші пісні навіть крутили в ротації на Просто радіо!», —згадують музиканти. — «Але ми абсолютно не розуміли, що з цим робити і як діяти далі. В якийсь момент ми відправили наші демо Борі Гінжуку. Без будь-яких очікувань, без надії, що нас помітять і послухають. Але контакт відбувся. Після першої зустрічі з'явилися деякі побоювання тому, що він відразу пояснив нам що для молодого гурту цей шлях буде дуже непростий. Але ми вирішили довіритися і прийняли пропозицію спробувати разом співпрацювати».

«Це дійсно талановиті хлопці, ми вирішили, що варто розвивати команду, яка, на нашу думку, в недалекому майбутньому стане новим потужним артистом української рок сцени. Команда поки молода, але ми впевнені, що ці хлопці займуть сильні позиції і в майбутньому стануть хітмейкерами і дуже яскравим концертним колективом», — сказав Андрій Пасічник (Moon Records).

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев