Прем'єра синглу: Arlett «Спрага чи спека»

Опубликовано 27 июня 2017 г.

Гурт закликає вимірювати відстані піснями.


Новий сингл українських інді-рокерів Arlett створений спеціально до фестивального сезону. Він звучить більш драйвово та зухвало.

Мені здається, це дуже кльова теорія — вимірювати відстань улюбленими треками.

«Ми завжди маємо обирати: чорне чи біле, добро чи зло. І в залежності від вибору змінюється наше життя. Пісня “Спрага чи спека” саме про це. Тільки весь сенс я загорнув в літній настрій і фрази, які напряму у мене асоціюються з літом.

Наприклад: “Піснями рахуєш кілометри”. Мені здається, це дуже кльова теорія — вимірювати відстань улюбленими треками. Особливо коли ти влітку їдеш з групою в своєму автобусі на фестиваль, з родиною на відпочинок або додому. Від Києва до мого рідного міста приблизно 23 пісні. Слухайте, рахуйте і робіть правильний вибір: спрага чи спека!», — розповів Олександр Коломієць, лідер групи Arlett.

Перевірити «фестивальність» новинки та заспівати сингл разом із Arlett можна буде на таких фестивалях: Atlas Weekend, Subaru Family Day, Skyline Festival, «Бандерштат» та Zaxid Fest.

Другий студійний альбом Arlett буде складатися з двох частин. Реліз першої з них призначено на осінь 2017 року, а другої — на весну 2018 року.

Arlett

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев