Прем’єра пісні: Klavdia Petrivna «Імператори»

Опубликовано 13 октября 2023 г.

Новий сингл інкогніто-виконавиці Klavdia Petrivna.


За допомогою метафор: «Чи лежати камінчиком, чи сонечком палати; плекати надію чи просто здатися», в пісні виражається ідея того, що в житті треба приймати важливі рішення і обирати свій власний шлях, незважаючи на обставини та вплив інших.

Пісні з дебютного міні-альбому Klavdia Petrivna «Бережи мене» вже протягом трьох тижнів займають найвищі позиції в трендах YouTube, обігнавши багатьох «динозаврів» української музичної сцени.

Пісні Klavdia Petrivna набирають сотні тисяч прослуховувань на стрімінгових платформах, а в коментарях під відео загадкову дівчину-сенсацію називають «скарб» і стверджують, що народилась нова легенда.

Сьогодні ж, унікальна та загадкова Klavdia Petrivna, презентувала новий сингл «Імператори».

В своїй новій пісні Klavdia Petrivna описує людей, що оточують її і намагаються впливати на неї негативно, випромінюючи свою «радіацію» і «негативну вібрацію». Але виконавиця демонструє свою силу та внутрішню стійкість, не дозволяючи зовнішнім впливам відібрати контроль над своїми думками та почуттями.

У пісні авторка також говорить про «вільних анархістів», які називають себе так, хоча фактично не мають з ними нічого спільного.

Klavdia Petrivna

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев