Прем’єра пісні: «Бумбокс» та The Gitas «Тримай мене»

Опубликовано 21 июня 2018 г.

Два гурти, два міста, розділені тисячами кілометрів, дві студії.


Команди «Бумбокс» та The Gitas презентували спільну пісню «Тримай мене».

Автори слів: Андрій Хливнюк, Саша Чемеров.

Автори музики: Саша Чемеров, Сергій Мартинов.

Лейбл: Музика для Мас.

Запис: «Бобіна Records» (Київ) та Red Gate Recorders (L.A.).

Обкладинка синглу — художник Гоша Винокуров.

Це оригінальна версія спільної пісні, згодом буде презентовано ще дві версії пісні: акустичну i версію Чемерова.

Пісня увійде до майбутнього лонгплею гурту «Бумбокс» «Таємний код», що знаходиться в стадії запису, а також до міні-альбом The Gitas «Purge», що виходить для України спеціальним виданням.

Андрiй Хливнюк та Саша Чемеров давно тримали в голові ідею записати спільну композицію і ось, нарешті, її вдалося втілити у життя.

«Перш за все, хочу подякувати Сашку за можливість записати пісню, яку ми повинні були зробити ще 10 років тому. Та краще пізно, ніж ніколи. Вийшла просто офігенна пісня, котру я залюбки слухаю сам, і яка мені не набридла, незважаючи на те, що ми її вже тисячі разів послухали, поки зводили. Це було круто!

Влітку 2017-го року спонтанно виникла ідея цього релізу, точніше ми повернулися до неї. Я дуже давно її виношував, але то часу не було, то щось інше заважало. А все почалося з того, що гітарист групи “Димна Суміш”, Сергій Мартинов запропонував гітарний риф. Згодом, я мав свій текст і свою пісню на цей риф. Я дописав до мелодії, яка мені дуже сподобалася, брідж. І ми записали кожен на своєму континенті вокали, звели це все докупи і отримали пісню декількох гуртів. Трьох як мінімум: “Бумбокса”, The Gitas та “Димної Суміші”, адже над однією із версій цієї пісні працювали музиканти “ДС”, гурту, якого, на жаль, вже не існує. Дякуємо, хлопці!», — розповів Андрій Хливнюк в інтерв’ю FDR.

«Це дуже класний синтез і думаю він усім сподобається!

Я взяв цей риф, переклав щось туди-сюди, з’явилася мелодія, але не було тексту. Слова я написав, коли летів із України в Америку і дописав, коли вже прилетів у Штати.

І так, дякую всім, хто брав участь у запису пісні на Бобiна Records у Києві, та на Red Gate Recorders у Лос-Анджелесі.

Це пісня дуже глибока і головне, що в ній є — це повітря, яке залишається для слухача. Кожен зможе сам натягнути на себе свій сенс, не зважаючи на те, що ми з Андрієм теж кожен вкладали туди свої смисли. Там є і між рядками, і в рядках, і в настрої музики, і в подачі, у тому, як ми це робимо, як співаємо, як ми це відчуваємо», — додав Саша Чемеров в інтерв’ю FDR.

Стосовно можливого спільного виконання синглу музиканти зазначили:

Андрій Хливнюк: «Зрозуміти сенс цієї пісні дуже просто. Вам варто прийти на концерт The Gitas чи “Бумбоксу” і почути її наживо.

Так, ми будемо виконувати її спільно на фестивалях в Україні. Концертна прем'єра відбудеться сьомого липня під час виступу “Бумбоксу” на Atlas Weekend».

Сашко Чемеров: «Я думаю це буде сюрпризом, бо ми ще не знаємо до кінця, де опинимося разом. У нас вже є декілька фестивалів, де ми точно гратимемо разом, але, окрім того, ми можемо з’являтися на одній сцені і в рамках самостійних виступів “Бумбоксу” та The Gitas. Тому слідкуйте за нами в соцмережах».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев