Прем'єра пісні: «Бумбокс» «Колишня»

Опубликовано 2 марта 2017 г.

Нові «Бумбокс». Мікс з джанглу, блюзу і нової рок-музики.


Сьогодні, 2 березня, команда «Бумбокс» презентувала студійну версію пісні «Колишня» з майбутнього EP «Голий Король». Кліп на пісню «Колишня» побачимо 7 березня.

Текст — Андрій Хливнюк.

Музика — Андрій Хливнюк, Павло Литвиненко.

Саундпродюсер — Павло Литвиненко.

Звукорежисер — Дмитро Хомулко.

Пісня записана на київській студії «Бобiна»

Андрій  Хливнюк про пісню «Колишня»:  «“Колишня” — це не тільки розмова о третій годині ночі з тишею з того боку телефонної слухавки. Це ще і риторика на тему жіночої краси в тому вигляді, в якому її сприймає сучасна культура. У світі худих і молодих, відомих і не дуже, щось пішло не так. Поняття жіночої і чоловічої краси загубилося в силіконово-ботоксних джунглях.

Про це “Колишня” — мікс з джанглу, блюзу і нової рок-музики. Ми зробили цю пісню дуже швидко, думаю, на все витратили пару днів і в цьому, безумовно, заслуга Павла Литвиненка, саундпродюсера синглу “Голий Король” і нашого клавішника. Незважаючи на те, що пісня писалася легко, на мій погляд вийшла одна з найсерйозніших пісень в арсеналі “Бумбоксу”, наскільки, звичайно, популярна музика може бути серйозною».

Почути нові пісні гурту «Бумбокс» можна на сольних концертах  та на фестивалях Atlas Weekend, «Бандерштат», «Mainstage», «Iмпульс-фест» та інших.

Бумбокс

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев