Прем’єра новорічної пісні: «Фіолет» «Бережи себе»

Опубликовано 26 декабря 2018 г.

Присвята людському теплу, що жевріє всередині кожного із нас, незважаючи на зиму.


Гурт «Фіолет» вже давно, щонайменше п’ять років, мріяв створити новорічно-різдвяний альбом. Але фронтмену гурту Сергію Мартинюку постійно на заваді ставали інші творчі проекти. Нова пісня «Бережи себе» має всі шанси стати першим кроком до цієї мрії.  

Автором слів до пісні традиційно став Сергій Мартинюк, співавтором музики — Роман Андрухів, а саудпродюсером — Артур Даніелян.     

Сергій Мартинюк: «Хотілося поставити крапку в 2018-му, зробити певний емоційний підсумок цього складного і водночас радісного року. 2018-й був справді знаковим — вихід альбому “Aurora”, перший мільйон переглядів кліпу “Кохана”, успішний тур, та, звісно, вихід мого дебютного роману “Капітан Смуток”.

Я вчергове переконався в тому, що попри всі складнощі, я на своєму місці. І пісня “Бережи себе” — саме про те, що ніколи не варто зупинятися на шляху до своєї мети, що тепло, яке є всередині нас — найголовніше. Ним ми можемо зігріти не тільки себе, а й оточуючих».

До речі, у 2019 році гурт «Фіолет» святкуватиме десятиріччя. Музиканти вже мають чимало планів та задумів на прийдешній рік, проте намагаються нічого не загадувати.

«Плани у нас, звісно, є: працюватимемо над матеріалом до нового альбому, зніматимемо нові кліпи, будемо готуватись до фестивального літа, й туру до десятиріччя “Фіолету”. Особисто я мрію про мандрівки, на які постійно не вистачає або часу, або можливостей, й планую розпочати другий роман», — розповів Сергій Мартинюк.

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев