Прем'єра нової авторської пісні Лео Мантіса

Опубликовано 10 марта 2017 г.

Вперше в Україні — пісня мовою «піджин».


Музикант Лео Мантіс презентував другий авторський сингл «Na So E Dey Dey». Цікаво, що вперше в історії сучасної української музики пісня звучить на «піджин», суміші спрощеної англійської та однієї з нігерійських мов. В Нігерії, звідки Лео родом, нараховується більше 300 місцевих діалектів та мов, тому піджин там — універсальна мова спілкування.

Leo Mantis: «Пісня написана близько року тому. Народилася вона доволі нестандартно. Зазвичай, я пишу пісні під піаніно чи гітару. А цю ж написав, коли грав на барабанах на репетиційній студії. В ритмі почув щось цікаве і дуже швидко з'явилися мелодія та текст. Я люблю, коли пісня ритмічно багата, качає, при цьому має свій зміст.

В пісні говориться про страждання чи пошуки людей. Про те, що людські проблеми не зможе вирішити хтось десь інший, тож не варто покладатись на когось, крім самого себе. Варто вірити у власні сили. Це пісня з сумним текстом, але позитивним настроєм».

Стиль композиції, за словами Лео, є поєднанням африканського блюзу з європейським роком.  

Автор музики, слів, виконавець: Leo Mantis.

Продюсери: Святослав Вакарчук, Віталій Телезін.

Саунд-продюсери: Leo Mantis, Віталій Телезин.

Запис та зведення: студія «211», інженери запису: Віталій Телезин, Ростислав Терешко.

Нагадаємо, Леонардо Ободоеке (сценічне ім’я — Leo Mantis) переїхав в Україну 2012 року на навчання в Тернопільському медичному університеті за спеціальністю «хірург», вивчив українську за півтора роки, в тому числі за піснями українських музикантів. Саме в Україні почав сам писати пісні. Наприкінці грудня 2016 року вийшла перша композиція Лео — «Листи».

На сьогодні у Лео є до 20 пісень, як українською, так і англійською мовами та 1 на піджин. Всі твори суттєво відрізняються між собою. Третій сингл Лео, як і перший «Листи», буде українською.

Leo Mantis

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев