Прем'єра нового синглу та кліпу: 5 Vymir «Нові імена»

Опубликовано 23 марта 2017 г.

write my case study uk

phd creative writing uw milwaukee Нові імена української музичної сцени на Open.ua.


non traditional wedding speech order Столичні інді-рокери 5 Vymir презентували новий кліп «Нові імена», в якому знялись музиканти молодого покоління української інді сцени — Sinoptik, Grisly Faye, Latexfauna, Blooms Corda, Ольга Шурова (Pianoбой), «Руки'в Брюки» та Cardiomachine.

boy doing homework with cat 5 Vymir: «В Україні майже немає цивілізованого музичного ринку, але є нова українська незалежна музика. Ми хотіли привернути увагу не лише до цього парадоксу, але й до того, що українська інді-сцена — це друзі й однодумці, і може, саме тому нас все гучніше чути». 

wwwdomypapersoeg Режисер кліпу — Катерина Лисенко, пост-продакш — Макс Лисенко (Cardiomachine), оператор — Христина Лизогуб.

how to start a creative writing task Пісня «Нові імена» стала першим синглом з нового однойменного альбому, який вийде на початку квітня.

exploratory essay help Цікаво, що саундпродюсером другого студійного альбому 5 Vymir став Петро Чернявський (автор власного проекту Peter and the Wolves, співпрацював з «Океан Ельзи», Земфірою, Діаною Арбеніною та багатьма іншими).

help writing a compare and contrast essay «Мені здається, в цих хлопців, — розповідає про 5 Vymir Чернявський, — у головах звучить красива й незвичайна музика, і разом з ними я працюю над тим, щоб відобразити та транслювати її якомога повніше. Для нас усіх це цікавий виклик, адже будь-яке мистецтво живе, поки складається із якісних стрибків вперед, поки робиться неможливе».

Київська презентація альбому «Нові Імена» відбудеться 28 квітня у  клубі Sentrum (квитки вже у продажу).

Квитки на концерт 5 Vymir у Києві (28.04, Sentrum)

creative writing richmond hill Тур «Нові Імена»

19.04 — Івано-Франківськ Unplugged (Urban Space 100)

20.04 — Рівне («Сталева Гора»)

21.04 — Львів (ТВА)

22.04 — Луцьк («Карабас Барабас»)

23.04 — Тернопіль (Koza Bar)

28.04 — Київ (SENTRUM)

29.04 — Одеса (Art-Pub Shkaff)

30.04 — Херсон (TBA)

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев