Прем'єра нового синглу гурту SEMMAR «Віраж»

Опубликовано 16 мая 2017 г.

Нова українська музика на Open.ua.


Київський інді-гурт SEMMAR презентував новий сингл «Віраж», який увійде до майбутнього нового міні-альбому, який вийде восени.

Це перша пісня, над якою гурт працював у форматі квартету — нещодавно до складу SEMMAR приєднався ударник Віталій Домініченко.

Пісня була записана в Києві на SoundPlant Studio. Саунд-продюсером треку виступив Alex J Kramer. Обкладинку синглу розробляли Patoka Studio та Михайло Федорак.

«Я хотів би, щоб люди почули, що деякі рішення, які вони приймають — дивні. Але вони не самотні у своїх рішеннях. Багато речей, які ми робимо — нелогічні, їх важко пояснити. Ця пісня — підтримка для тих людей, які не завжди можуть пояснити свої вчинки», — розповідає фронтмен гурту Андрій Шатров.

«Це пісня про зрив масок. Це відмова від вигаданого образу — крок на шляху до подолання внутрішнього бар’єра. Людина втомилася хотіти бути кимось іншим. Цей меседж закладено і в назві пісні. Гра слів “віраж” — “віриш” — про те, що не все є таким, яким здається на перший погляд», — розповідає клавішниця гурту Марина Новицька.

Новинку SEMMAR вже оцінила Каша Сальцова («Крихітка»): «Чіпкий, розумний і симпатичний сінті-поп фром Kyiv».

Semmar

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев