Прем'єра нового міні-альбому гурту «Правиця» «Любила»

Опубликовано 22 марта 2017 г.

Приємна українська музика на Open.ua.


Гурт «Правиця» презентував новий міні-альбом «Любила», до якого увійшли три композиції — «Любила», «Дудка» та «Журавка».

Ці пісні — це життєстверджуючі тексти маловідомих народних пісень, поєднані з авторською музикою колективу. Такий собі виразний джаз-поп.

Музиканти гурту «Правиця» наголошують, що не грають чистий фольк, а роблять сучасну якісну музику. Вони не заперечують своє музичне коріння, а намагаються подати свої пісні з урахуванням музичного досвіду попередніх поколінь.

Вже 27 квітня в столичному клубі Sentrum відбудеться великий сольний концерт команди «Правиця».

Квитки на концерт «Правиця» у Києві

Нагадаємо, гурт «Правиця» був заснований Мартою Любчик та Мирославою Салій в 2010 році. Того ж року вони відкрили однойменну дитячу фольк-студію в Києві, яка орієнтована на вивчення дітьми древньої української культури.

За 5 років існування гурт накопичив велику кількість невиданого матеріалу і в 2015 році дівчата зібрали повний склад якісних музикантів. Весь напрацьований за попередні роки матеріал музиканти втілили в перший дебютний альбом «Кривий танець», презентація якого відбулась у березні 2015 року. Минулий рік запам’ятався хітовим синглом «Губи солодонькi».

«Правиця»

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев