Прем’єра кліпу: «Фіолет» «Київ-Берлін-Київ»

Опубликовано 17 октября 2019 г.

«Я не знаю, коли поміж нами упаде ця “Берлінська стіна”».


Українські романтики «Фіолет» екранізували другий сингл із майбутнього ЕР «Все чесно» — «Київ-Берлін-Київ».

Режисерами кліпу стали Валерій та Анна Стратюк (студія «Stay in Focus»), які також зняли для гурту кліп «Тиша», який вже зібрав понад мільйон переглядів.

Зйомки відбувались неподалік Київського моря, головні ролі зіграли актори театру та кіно Анна Чабак та Дмитро Архіпов.

Сергій Мартинюк: «Для нас головне — донести до глядача історію, драму із власними емоціями, настроєм, месседжем. Пісня і кліп, присвячені темі диктату людського егоїзму. Часто він допомагає нам підкорювати нові життєві вершини, але не менш часто провокує на доленосні помилки і втрати. Ми почали забувати, що любов — це історія далеко не про свій комфорт і зручну людину з гарним обличчям, а, зокрема, і про щастя, яке ти можеш подарувати маленькими і великими вчинками цій людині. Інакше, життя перетворюється в беззмістовний “день бабака”, який ми і показали в кліпі». 

Музиканти працювали над піснею «Київ-Берлін-Київ» разом із саундпродюсером Артуром Данієляном (відомим співпрацею із «Без Обмежень», «ТНМК», «Тартак», «Скай»та іншими українськими гуртами).

Артур Данієлян: «Я завжди любив експериментувати зі складом інструментів у аранжуванні. Цього разу ми вирішили звернутися до елементів симфо-попу: струнна і духова секції органічно доповнили приглушену ритм-секцію і пружинні ревербератори на гітарах. Вийшла дуже інтимна і водночас голосна пісня у незвичному для “Фіолет” форматі».

Новий міні-альбом гурту Фіолет «Все чесно» побачить світ вже 1 листопада. Його вихід приурочений до 10-річчя гурту, яке «Фіолет» відзначає саме в цьому році. І вже 20 листопада гурт вирушить в ювілейний тур містами України, де слухачі зможуть почути усі найкращі пісні за всю історію гурту та треки з релізу «Все чесно».

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев