Подвійна прем’єра від KALUSH: дебютний альбом «HOTIN» та кліп «Не забуду»

Опубликовано 19 февраля 2021 г.

Живі історії, власний досвід, дружба та зради.


«Цей альбом я спочатку прожив, а потім написав»

Після декількох синглів та кліпів, гурт «KALUSH» випустив перший альбом «HOTIN».

Це історія життя та переживань фронтмена гурту Олега Псюка, який назвав альбом на честь рідного району міста Калуш. Основними темами пісень альбому стали стосунки, наркотики, дружба та зради, гори та будні в містечку.

Олег «Псючий Син» Псюк, фронтмен гурт:   

«Серед треків є як «розвали», так і ліричні треки. Це все живі історії, власний прожитий досвід. Кожне слово, яке там сказано — на своєму місці. Альбом, який я прожив, а потім написав.

Всі треки з життя. Наприклад, трек “Кент” про мого найкращого кента з яким я зі школи. Ми були кентами все життя, але прийшов момент, коли він хотів мене кинути.

Трек “Не забуду”, який я присвятив дівчині, яку я дуже сильно любив та доля розвела нас. Вона єдина дівка яка заслуговує на такий трек.

Є трек просто про стосунки, є трек про наркотики, є трек про пацанів які віджимають на районі телефони. Є трек про дівчину яку я підмаланив з інсти і вона прийшла зовсім не така, яка була в інсті. Є трек який хвалиться максимальним флоу, а є трек який може похвалитись якоюсь супер гарною мелодикою. Від А до Я, базарю. Загальна концепція альбому: Моя емпірика. Все тупо по факту, на реальних подіях. Based on a true story. Базарю».

Альбом вже доступний на усіх музичних платформах.

Разом з альбомом тріо представило кліп «Не забуду».

Відомо, що режисером кліпу виступив Сергій Чеботаренко, який раніше працював з KALUSH над кліпом “Вайб”, а сам кліп був знятий на плівку.

Також Псючий Син написав листа своїй колишній дівчині так наче написав їй просто в особисті, який більш ніж досить розкаже про пісню «Не забуду».

Лист Анастасії Луньовій

«Настя, пам‘ятаєш, я завжди тобі обіцяв присвятити пісню, але завжди відкладав, думаючи, шо часу ще багато.....а час летить як на скоростях.....і вот, вона. Та сама пісня, про яку ми так багато разів жартували, но навіть не підозрювали, шо вона може вийти вже після нашого розставання!

У кліпі я зобразив нашу історію так, бо краще аби вона була такою, тоді б мене не мучила так сильно совість.....до сих пір.....паяє.

Сьогодні рівно рік, як ми не бачились, но в мене досі спливає кадр перед очима — як ти виглядаєш з вікна общаги, поки я лізу по ґратах..... як це було часто.....тільки зараз розумію як це було романтично.

Пам‘ятаєш постійні пробивони, коли не буде твоїх подруг по комнаті?)..... і як бувало вони не вчасно приходили))..... як ми могли годинами говорити ні про що, перериваючись тільки тоді, коли пацани до мене приходили мутити..... як я тебе заспокоював, шоб ти не переживала через це.

Мільйони моментів крутяться в голові, які я не забуду..... як ми в аквапарку застрягли в трубі, чи як ти пищала на скалодромі, шоб я тебе зняв, як ти малювала мій голий портрет, а потім сусідка по комнаті його силою виривала, шоб глянути)) Як ми в страсті закрились в тенісній, а потім єлі вибрались звідти,

не забуду, як на львівський батл ти намалювала мені плакат, і тримала його високо всі 3 раунди, як ми вчились разом їздити на лижах, літні ночовки на річці, ти точно не забула калуську електричку і впевнений, шо тебе досі пам‘ятає Грам.....атвічаю — ти єдина моя дівка з якою я не пригадую ніяких негативних моментів.....напевне тому, ти й єдина кому я написав таку пісню.

Хоч ми зараз і живемо в різних містах, і ніколи більше не будемо разом, ти мені ніколи не будеш чужою людиною, і я буду допомагати тобі чим зможу.....ти мене знаєш.....я вдячний тобі за всі щасливі моменти, які ти мені подарила, за те, що була також моїм кращим другом і радником в багатьох питаннях, ти була одна з небагатьох людей, чия думка мені була важливою, думаю ти внесла вагомий вклад в моє життя.....ти допомогла мені вийти з депресії у 2017 і якби не ти, думаю “Торба” звучала б інакше, я ж писав її коли ти була поряд.....дякую за обкладинку.....дякую за найкращі спогади.....дякую за твій вклад в мене.

P.S.: ....ну і раз все ж таки настав в нас день, коли я джентльмен.....цей вірш також тобі:

Не забуду я запах у 201-ій кімнаті

Як махала рукою мені ти з вікна

Не забуду я промені сонця на платті

Твоєму, що завжди вкрашала весна

Не забуду я губи твої, на літньому граді

У Львові минали в нас юні літа

Хай забуду любу, яку любитиму, адже

Найкращі моменти, дарила одна

29.02.2020р. Псючий Син».

Kalush

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев