Події тижня від Marco Concert (3-8 липня)

Опубликовано 2 июля 2018 г.

Класика джазу, вірші в саду та американський гість.


Джаз на пляжі — Nina Simone & King Kole.

5 липня, 20:00.

Київ, Труханів острів, ПБК.

Вечір 5 липня Marco Concert запрошує на романтичний вечір на березі Дніпра під звуки витонченого джазу.

Твори музикантів Ніни Сімон та Нета Кінга Коула, чиї композиції стали еталоном класичного джазу, виконають Анян Удогво і Кемі Оці під акомпанемент секстету Павла Ігнатьєва.

Павло Ігнатьєв добре відомий українським меломанам сотнями концертів, особливим стилем, а також співпрацею з багатьма музикантами, серед яких Сергій Бабкін та «Бумбокс». Першокласно володіючи класичною технікою гри на фортепіано, відточеною в академіях України, Польщі, Австрії та Німеччини, Павло в першу чергу грає емоціями.

Настрій цього вечора задають:

Павло Ігнатьєв — фортепіано.

Андрій Чмут — саксофон.

Джордж Івез — бас.

Тобі Фантонаде — барабани.

Аняаня Удонгво, Кемі Оке — вокал.

Четвер, 5 липня, 20:00. ПБК.

Квитки в касах міста та на сайті.

Facebook-зустріч


Вірші в саду з Ванею Якимовим.

5 липня, 20:00.

Київ, Ботанічний сад ім. М.М. Гришка (вул. Тимірязєвська, 1).

Літнім вечором в Ботанічному саду ім. Гришко прозвучить лірична програма «Висоцький, Бродський, Євтушенко» у виконанні поета Вані Якимова під беззмінний акомпанемент рояля Павла Ігнатьєва.

Три поети однієї епохи, сміливі і щирі, вірші яких зачепили всі сторони людського життя. Їхня поезія не залишає байдужих і через роки, як і раніше дає грунт для роздумів про головне: про любов, про дружбу, про вірність, про життя.

Актор, поет і музикант Ваня Якимов вміє просто передати почуття і донести зміст твору, будь то сучасна поезія, або твори срібного століття. Історії в його виконанні звучать щиро і зрозуміло, адже кожну з них він осмислює через власні переживання і досвід.

5 липня, в розпал літа, коли вечора вже теплі і світлі, до Києва повернуться довгоочікувані поетичні вечори з Ванею Якимовим.

Квитки в касах міста та на сайті

Facebook-зустріч


Botanica Classics — Vivaldi.

6 липня, 20:00.

Київ, Ботанічний сад ім. М.М. Гришка (вул. Тимірязєвська, 1).

Перший п’ятничний вечір липня буде наповнений ароматом квітів і чудовою музикою. Серед кущів жасмину і ліан, в зелені мальовничого Ботанічного саду ім. М.М. Гришко, прозвучать легендарні «Пори року» Антоніо Вівальді та цикл творів «Пори року в Буенос-Айресі» Астора П'яццолли.

Навколишній світ очима двох відомих композиторів, віртуозно відображений в двох здавалося у різних творах, однаково змушує захоплюватися повнотою життя.

«Пори року» Вівальді та П'яццолли прозвучать в прочитанні найяскравіших представників класичної сцени — Ocean Orchestra. Музиканти якого неодноразово представляли українську класичну школу в Сполучених Штатах, Німеччині, Китаї, Італії, Люксембурзі, Польщі, країнах Південно-Західної Азії та на Аравійському півострові.

Квитки в касах міста та на сайті

Facebook-зустріч


Will Jacobs Quartet (Chicago).

6 липня, 20:00.

Київ, Мистецький арсенал (вул. Лаврська, 10-12).

У свої 25 років цей молодий гітарист і виконавець зарекомендував себе як зрілий і талановитий імпровізатор, який з'єднує блюз, джаз, госпел, R & B і соул. Його «живі» виступи вже почула Європа, США і Азія. Сьогодні Уілл є одним з найвідоміших молодих виконавців блюзу.

Музиканти квартету виконують блюзові стандарти і авторські композиції з пристрастю і неймовірною самовіддачею, кожен раз доводячи, що рівень майстерності може виходити далеко за рамки віку. Хриплуватий глибокий голос Уілла під акомпанемент потужних каверів з суміші блюзу, R&B і соул підносять старий добрий блюз на абсолютно новий рівень.

Почути це особисто можна буде 6 липня на літньому майданчику «Мистецького Арсеналу».

Квитки в касах міста та на сайті

Facebook-зустріч

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев