Planet Funk та The Maneken стануть хедлайнерами фестивалю «Білі Ночі. Forest»

Опубликовано 1 августа 2018 г.

Перші хедлайнери та деталі нових «Білих ночей».


Другий у цьому сезоні фестиваль «Білі ночі» відбудеться 17 та 18 серпня на традиційній локації — «Арт-завод Платформа». Організатори обіцяють, що ці літні вихідні стануть порталом у чарівний ліс, повний електронної музики, барів та арт-інсталяцій.

17 серпня головним виступом на Main Stage буде шоу Planet Funk, протагоністів італійської електронної сцени. З 2001 року сингли команди займали перші місця в європейських музичних чартах, а їх перший альбом «Non Zero Sumness» з хітами «Chase the Sun» та «Inside All the People» став золотим за версією Italian Music Awards. Зараз гурт Planet Funk знову виступає з Деном Блеком, голосом тих самих хітів, тож Києв почує найвідоміші пісні Planet Funk наживо й у виконанні авторів.

18 серпня на цій же сцені виступить група The Maneken, засновник якої — композитор та музикант Євген Філатов, який виступав саунд-продюсером записів ONUKA, Jamala, The Elephants, SunSay та багатьох інших. Музичні стилі для The Maneken — немов різні колекції одягу, які Філатов постійно змінює для втілення нових творчих задумів, а концерти — яскраве світлове шоу і дві дюжини танцювальних суперхітів.

Одними з хедлайнерів Backyard Stage стануть німці Tube & Berger. За свою 15-річну кар'єру їх перфоманси бачили на фестивалях Tomorrowland, Loveweek Festival, Eastposrt Festival, Amsterdam Dance Event, а їхні пісні були в топі Billboard Dance Radio Chart.

Всього на «Білі Ночі. Forest» буде 5 музичних сцен. Кожна з них з унікальним стилем, хедами та танцями. Загальна кількість точок на алеї барів — 20. Набравшись там сміливості відвідувачі зможуть відвідати зону Fast Married. Весілля без роздумів — родзинка фестивалю. А після цього можна і до нумеролога або ворожки, які  дадуть точну інструкцію, як зробити спільне майбутнє щасливим.

Також на фестивалі буде й «beauty zone» з барбершопами, салонами укладок та макіяжу.

В перервах між танцями глядачі зможуть підкріпитися на 30 точках від Ulichnaya Eda. Тут буде все: від балканської вертути до бургерів з фуа-гра.

Квитки

Facebook-подія

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев