Організатори попередили про можливі махінації з квитками на концерт TWENTY ØNE PILØTS у Києві

Опубликовано 23 января 2019 г.
Автор: Open.ua

Будьте пильними.


30 січня у Києві вперше відіграє дует з Америки TWENTY ØNE PILØTS. Продаж квитків на концерт стартував 20 липня на сайті Concert.ua. 14 листопада організатор концерту, компанія Pop Corn CA оголосила, що всі квитки на концерт продані. Після цього в мережі почали з’являтися квитки, які з великою ймовірністю є підробленими.

Pop Corn CA зробили все можливе, щоб захистити безпеку глядача:

- всі квитки на шоу TWENTY ØNE PILØTS в Україні продавав єдиний квитковий оператор Concert.ua. Більш того, щоб обмежити дії перекупників, були введені обмеження — максимум 4 квитки в руки.

- організатор створив у мережі Facebook єдиний офіційний захід

Тож якщо ви  досі не купили квиток на шоу, не варто цього робити зараз. Імовірність того, що ви купите підробку, дуже висока!

Ті квитки, які з’являються зараз, продають невідомі організатору люди та компанії, з якими немає ніяких домовленостей про продаж квитків. Як наприклад:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001607686946

https://www.facebook.com/ticket4event10/

Неофіційна подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/872699772930109

Окрім того, Pop Corn CA та квитковий оператор Ticket hunt не має ніяких домовленостей про продаж квитків: https://tickethunt.net/ru/ent/6164/twenty-one-pilots-the-bandito-tour-tventi-van-pajlots-ze-bandito-tur

Лідія Клов, CEO Pop Corn CA: «Добре пам’ятаючи болісну ситуацію, яка склалася на концерті Imagine Dragons влітку 2018 року, коли кілька тисяч людей опинилися обдуреними й не потрапили на концерт, ми наполегливо просимо вас — якщо ви ще не купили квиток на концерт TWENTY ØNE PILØTS в Києві — відмовтеся від цієї ідеї. “Sold out” ми оголосили ще 14 листопада, квитки не можуть з’являтися нізвідки. Їх просто немає, квитки розкуплені.

Якщо ви купуєте квиток сьогодні на сайті olx.ua у приватних осіб або у компаній, якi займаються перекупництвом і розповсюдженням квитків, ми не несемо відповідальності за справжність цих квитків. Ми не можемо заздалегідь звернутися в поліцію з цим порушенням, так як зафіксувати його можна тільки в той момент, коли ви прийдете з підробленим квитком на концерт і не зможете потрапити до зали.

Заздалегідь перевірити справжні це квитки чи ні — неможливо. Будь-хто міг купити один справжній квиток, розмножити штрих-код і продати 20 або 1000 дублікатів. На всіх цих дублікатах штрих-код буде справжнім, але до зали по ньому потрапить тільки одна людина — той, хто першим прийде в Палац Спорту. Решта 20 або 1000 залишаться на вулиці. Так само перекупники, які купують квитки на офіційному ресурсі concert.ua можуть помістити штрих-код на своєму бланку і продати вам. Друзі, будьте максимально уважні й обережні!»

Організатор — Pop Corn CA

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев