Олег Скрипка та Христина Соловій випустили пісню та кліп «Зима»

Опубликовано 24 января 2020 г.

Перший дует Христини Соловій.


Олег Скрипка та Христина Соловій випустили пісню та кліп «Зима»

Сьогодні, 24 січня, відбулась офіційна прем’єра спільного синглу Олега Скрипки та Христини Соловій «Зима».

Лірична композиція вийшла одночасно з вишуканим романтичним кліпом, що підкреслює ті емоції, які надихали артистів. 

Христина Соловій: «Я дуже обережно ставлюся до дуетів, бо вони впливають на творчість. Ти впускаєш у себе світ іншого музиканта, переймаєш його енергію та дзеркалиш його. Це мій перший дует і я щаслива, що він відбувся з легендарним Олегом Скрипкою. Я отримувала багато пропозицій заспівати в дуеті, але не відчувала себе готовою з різних причин. Пропозиція Олега — це таке стовідсоткове потрапляння в ціль. Хімія, яку не потрібно шукати. Вона є і все. Як саме це вплине на мою творчість — самій цікаво. Може, я почну краще танцювати, або стану м’ягше вимовляти букву “л”, або куплю собі косуху, навчуся грати на гітарі і подамся в рокери.

Зйомки тривали досить довго, але я зовсім не помітила, як минув час. У перервах ми з Олегом багато говорили про все на світі. Я вмикала йому свою улюблену музику, а Олег вчив мене танцювати. Атмосфера була романтична».

Сьогодні ж відбудеться ексклюзивний концерт-презентація кліпу в столичному планетарії. Гостей зустрічатиме DJ DerBastler (офіційний діджей гурту Gogol Bordello). Олег Скрипка виконає свої найкращі хіти в оригінальному супроводі арфи та флейти, а кульмінацію концерту стане презентація кліпу «Зима» у форматі повнокупольного шоу та спільне виконання пісні з Христиною Соловій — вперше наживо.

Олег Скрипка:

«Ми вирішили продовжити зимові святкування та подарувати нашим друзям та прихильникам ще один чарівний вечір. До цього дня ми готуємо спеціальну програму: на вас чекає яскраве шоу, святкова атмосфера та приємні сюрпризи!»

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев