Новий кліп: Gorim! «Біг»

Опубликовано 14 апреля 2021 г.

Учасник «Голос країни 11» випустив кліп про жорстокість сучасного світу.


Gorim! — артистичний монікер учасника шоу «Голос країни 11», вокаліста й автора пісень, Віктора Никифорова. Трохи більше року тому, спільно зі своїм постійним саунд-продюсером Павлом Зеленовим, артист встиг випустити дебютний альбом, видати один зі своїх синглів на лейблі Івана Дорна (Masterskaya), виступити на декількох музичних майданчиках і дати сольний концерт. 
 
Завдяки відеокліпу сингл Gorim! «Біг», який є легким й танцювальним треком з домішкою естетики 80-х і 90-х років минулого століття, розкривається слухачеві з різних сторін. Адже за динамічним аранжуванням ховається досить серйозна лірика.
 
«Ця пісня про життя, про заплутаність цього світу, відсутність абсолютного добра чи зла. Пісня про прийняття складних рішень, які часто роблять комусь боляче. Цей світ занадто жорстокий щоб бути в ньому ангелом, і ти можеш навіть не помітити, як в чиїхось очах ти здобуваєш образ демона. Якщо не звертати увагу на текст і зміст, пісня має досить веселий характер звучання, це зроблено спеціально для створення ефекту здивування і більшої передачі атмосфери змісту», — розповідає ідеолог проєкту Віктор Никифоров.
«Кліп наповнений образами з нашого повсякдення. Герой спостерігає за світом зі сторони. Через блакитне світіння моніторів проживає своє життя, з усією його багатогранністю. Це моя друга повноформатна режисерська робота з проектом Gorim!
 
І якщо перший кліп на пісню "Магія" — це про атмосферу і настрій пісні, то "Біг" — це про складну, глибоку, наповнену сенсом історію.  Кожна деталь — образ — від «занурення» до пластмасового стільця героя. Це відвертий виклик — жити життя. Адже жити життя і спостерігати за ним — різне. Цей відеоряд виклик саме жити його. Зі всією його радістю, зі смутком його — жити, відчуваючи відповідальність перед ним в повному обсязі», — розповідає режисер кліпу, Лера Мазур.
 
Сингл «Біг» є початком ряду релізів артиста, що апелюють до жанру modern pop music, кульмінацією якого буде вихід повноформатного LP, запланованого на осінь 2021.
 
 

Написать комментарий

Редактировать комментарий

Ответить на комментарий

Показано 0 комментариев