А також: два роки роботи, пісня до кіно, арфа, волторн і струнний квартет.
Марина Круть: «Ласкаво прошу у мій меланхолічний довоєнний світ. Це 7 глибоких балад , які вводять у ніжний і глибокий транс»
KRUTЬ — це унікальне звучання української бандури, ніжний голос, тонкі та відверті тексти Марини Круть. Останні 6 місяців співачка багато гастролює містами України та Європи, збирає кошти для ЗСУ, а також грає для українських військових.
Новий альбом KRUTЬ «Літепло» — це сім пісень 7 пісень довоєнного періоду.
Слухати альбом https://bfan.link/liteplo
Саме слово «Літепло» означає «тепла літня вода». Це старовинне українське слово, яке переважно використовується у західній Україні в регіоні Карпат.
Марина Круть: «“Літепло” — це про те як я бачу і відчуваю власну музику. Я писала ці пісні два роки, і не мала на меті їх випускати саме у форматі альбому, але пісні склались немов гілки винограду одна між одною, це музика для одного.
На сьогодні мабуть це найкраще що я видавала, реліз альбому був запланований перед війною, та він не має часу і вдалого моменту. Цей альбом буде жити довго.
Для мене є ранкова і нічна музика. Я називаю цю музику “нічною”. Це альбом, що має слухатись наодинці із собою, так само, як я його писала. Домашнім продакшном я займалась сама, а опісля заносила матеріал на допрацювання до трьох саундпродюсерів — Михайла Клименка, Антона Чілібі чи Лесика Омодади. Задачою саундпродюсерів було причепурити і прикрасити мої демо версії.
Врешті, майже майже усі фінальні версіі пісень звучать дуже схоже до моїх домашніх душевних демо».
Марина Круть про пісні альбому «Літепло»:
«Всипана Зорями»
«Пісня була написана влітку 2021 року. Демо версія пісні записана вдома, і довершена на студії у саундпродюсера Антона Чілібі. Пісня була натхненна українськими карпатами й їхньою красою. Пісня передає моє внутрішнє відчуття гір, а також пронизана особистою історією. Написала її прямо йдучи на дорозі — коли автостопила машину гуцульського дідуся.
«Леся»
«Вона написана восени 2021 року. Маю велику любов до української поезії, і коли зрозуміла що немає інтерпритації на цю відому поезію Лесі Українки, я вирішила покласти її на музику. Зараз під час війни пісня особливо сильно відгукується усім українцям, та понад 200 років та не втрачає актуальнос. Це фундаментальне українське слово, яке буде жити вічно. Над саундом працював - Михайло Клименко (ADAM). Він є саундпродюсером мого попереднього альому “Albino”, який був високо схвалений критиками, і власне репрезентував мене як артистку.
«Плем’я»
«Спільна пісня із відомим і олдскульним репером, якого ми усі знаємо і поважаємо, Вовою зі Львова. Це пісня про українців, про своє плем'я, де тебе приймуть і будуть поважати, де підтримка одне одного 24/7. Кожна людина має мати своє плем’я . Так от моє — це Українці. Над саундом працював відомий саундпродюсер і мій давній друг — Лесик Омодада з Тернополю. Колись він записував мої перші пісні і допомагав у перших музичних кроках.
«То таке життя»
«Пісня, що стала саунд треком до повнометражного українського кіно “Я працюю на цвинтарі” — український художній фільм 2021 року режисера Олексія Тараненка, знятий у копродукції України та Польщі. Фільм є дебютом режисера в повнометражному художньому кіно і вийшов у прокат у вересні 2022. Саундпродюсер — Михайло Клименко. Слова — молодої іванофранцівської поетеси — Герди Соняш. Це не перша співпраця із Гердою, у попередньому альбомі Albino (2019) є пісня “Дівчинко” на поезію Герди .
«Чи ти мій сон»
«Пісня, якій 10 років, неймовірно красива лірична поезія мого близького друга Констянтина Лебідя, який написав її для своєї коханої дружини Катерини. Подружжя — відомі українські керамісти , а колись 10 років назад у нас разом із Костьою був гурт “Пінта Морфіна”, де вперше зазвучала пісня “Чи ти мій сон”. Це був мій перший гурт і перший досвід».
«Чайки»
«Написана у Франції під час мого 10-денного марафону написання пісень , я сиділа на балконі і шукала натхнення. Знайшла його у чайці, яка мовчазно сиділа на даху будинку навпроти і спростерігала за мною, а я за нею».
«Трава»
«Пісня, яку я написала по дорозі в супермаркет, коли мені вирвало з рук парасолю. Пісня натхненна язичницькою естетикою поклоніння природі, Саунд продюсером став Михайло Клименко. У саунді я використала — арфу, волторну і струнний квартет . Для мене це оркестрове звучання , яке присутнє в майже у всіх піснях, та у цій пісні я особливо задоволена маштабностю й глибиною , яку вдалось створити за допомогою цих інструментів.
Фото: Евеліна Лазарчук
Написать комментарий
Подпишите комментарий
Ваш комментарий добавлен!
Если вам интересно быть в курсе обсуждений этого поста, подпишитесь на комментарии.
Нет, спасибо
Спасибо! Комментарий добавлен!
Если вам интересно быть в курсе обсуждений этого поста, подпишитесь на комментарии введя свой электронный адрес.Комментарий будет опубликован после проверки
Для того, чтобы подписаться на комментарии этого поста введите свой электронный адрес.Спасибо! Комментарий добавлен!
Спасибо!
Ваш камментарий будет добавлен после модерации!
Спасибо!
Вы успешно подписались на комментарии!
Редактировать комментарий
Ответить на комментарий
Подпишите комментарий
Ваш комментарий добавлен!
Если вам интересно быть в курсе обсуждений этого поста, подпишитесь на комментарии.
Нет, спасибо
Комментарий добавлен!
Если вам интересно быть в курсе обсуждений этого поста подпишитесь на комментарии введя свой электронный адрес.Комментарий будет опубликован после проверки
Для того, чтобы подписаться на комментарии этого поста введите свой электронный адрес.Спасибо! Комментарий добавлен!
Спасибо! Ваш камментарий будет добавлен после модерации!
Спасибо! Вы успешно подписались на комментарии!